Jak zrobić "efekt liczb"
Dokładnie tak jak w temacie. Nie wiem czy ten efekt jest już zawarty w Vegasie czy nie. Ten efekt trwa przez cały filmik.

Odpowiedz
Jest między efektem "zrób mi zajebistego smoka" a "jak prawdziwy film"...
Szukałeś? Uruchomiłeś program i pobawiłeś się nim choć chwilę?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Tak bawię się cały czas... Ale widać, że nie umiem znaleźć. Może chociaż podpowiesz gdzie szukać? Przeszukałem całe Video FX, media Generators, może coś przeoczyłem? Nakieruj mnie chociaż...
Odpowiedz
A zapytałeś autora filmiku? Z dużym prawdopodobieństwem użył jakiegoś gotowego szablonu video, który nałożył na swoje nagranie.
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
Tworzysz teksty i liczby na warstwach, przesuwasz pan-cropem, rozmywasz, itp.
Odpowiedz
Możesz zrobić sobie sam taki efekt, pobawić, poprzesuwać. Niech to trwa np 15 sekund. Zapętlasz potem i widz nie zauważy że się powtarza nawet.

Grupujesz (G), Kopiujesz wszystko i wklejasz obok siebie całe te rzędy liczb na pasku.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
(08-31-2011, 11:01)vm-rexor napisał(a):  Z dużym prawdopodobieństwem użył jakiegoś gotowego szablonu video, który nałożył na swoje nagranie.

Sama prawda. Spotkałam się już z tym overlayem wiele razy, tutaj proszę link:

Ściągasz, później nad video trackiem na którym masz filmik dodajesz drugi video track, tam wklejasz ściągnięty filmik (overlay) i rozciągasz/skracasz jak ci pasuje. Jeszcze tylko zmień Compositing Mode na Lighten i gotowe :)

Powodzenia :)
Odpowiedz
Wielkie dzięki za linka :) Plusik reputacji dla ciebie.
Odpowiedz
O, też sobie ściągnę i gdzie wykorzystam.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości