Fragmovie
Jak sądzicie jakie efekty/przejścia są najlepsze do fragmovie lub gameplaya? Zależy mi na waszych odpowiedziach, szczególnie na wypowiedziach osób które mają z tym doświadczenie jakieś ;) Pozdrawiam
Odpowiedz
Najważniejsze to dobra muzyka i szybkie akcje. To jako priorytet obierz. Efekty owszem są ważne, ale ja osobiście wolę wiedzieć co się dzieje na ekranie ;) Z efektów ja biorę jakieś np. flashe, pół sekundowe blaski, etc. Próbuj również zgrać muzykę z filmem. Jak są jakieś basy/mocna perkusja, jakieś napierdalanko to, żeby wtedy nie pokazywać jak sobie postać spokojnie biegnie przez mapkę ;) Przejścia też jakieś szybsze, z max 1-2 sekundy. Filmik musi mieć szybkie tempo. Wtedy widz, chce to obejrzeć, a że leci wszystko szybko, to nawet film trwający 15 minut będzie wydawał się, że był za krótki. No taki efekt z tego wychodzi.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
tomislater ale niektórym to tak genialnie wychodzi i nie chodzi mi tu o zgranie muzyki z video, ale właśnie o jakieś fajne efekty, jakaś wejściówka etc. Na przykład zobacz to:
czy myślisz, że bez tych wszystkich efektów ten filmik by się tak samo fajnie oglądało? ;p (wiem, że gość to robił 3 programami w tym afe)

A tak btw. to macie jakąś dobrą muzykę do fragmovie?
Odpowiedz
Efekty są małym dopełnieniem całego obrazu.
Odpowiedz
Pierwsza i najważniejsza rzecz przy robieniu filmów. Nie pytaj się jaki efekt jest najlepszy, bo otrzymasz tyle odpowiedzi ile jest osób na ziemi ;) Każdy lubi co innego. Rób swoje, sam wymyślaj. Rób tak, aby to Tobie się podobało. Po pewnym czasie odnajdziesz swój styl :) Przeznacz sobie dziennie z 2-3h na klejenie filmów czy robienie danego efektu i sam zobaczysz, że po pewnym czasie to od Ciebie ludzie będą kopiowali pewne elementy całości filmu.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości