Prośba o ocenę
Mam prośbę o ocenę, jeżeli w ogóle da się to ocenić, zrobiłem intro takie które ma latać przed filmami na mojej stronie, ale nie wiem, czy duża to porażka czy ujdzie w tłoku. Jak na moje umiejętności to mi się "podoba" (powiedzmy, że zaakceptowałem swoją pracę), ale nie wiem czy mam się jeszcze uczyć, uczyć i jeszcze raz uczyć i dopiero siadać do tworzenia intr, czy dla szerokich mas nie mających pojęcia jak się robi takie intra, to może być to.
Odpowiedz
Nie podoba mi się. To jest czołówka do "Archiwum tajemnic" czy "Sensacji XX wieku", czy do lokalnej telewizji, mającej jakoś integrować społeczność Nadarzyna? Nie powinna być raczej hmmm... jak to określić - optymistyczno-przyjazno-radosna?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
No jeszcze musisz ćwiczyć. W czołówce musi się dziać. A tu nic się nie dzieje. Jeden widok z góry, jeden napis i jedna flara pląsająca w tę i z powrotem.
Odpowiedz
Ale głównie chodzi o to by zobaczyć tę mieścine z lotu ptaka pewnie.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Cholera z muzyką mam problem, bez muzyki się nie da zacząć, może jakieś pomysły? Ta rzeczywiście jest trochę z kręgu tajemnic, ale może właśnie o to chodzi taka mała tajemnicza wieś na Mazowszu na której coś się dzieje.
Odpowiedz
taka mała tajemnicza wieś na Mazowszu na której COŚ SIĘ DZIEJE
Jak dla mnie może być. Po prostu autor wybrał "taki styl".
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
O ile pamiętam filmy kolegi to widziałem tam raczej zawody sportowe i inne takie a nie kręgi w zbożu i wizyty UFO.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Według mnie kompletnie pasuje do klimatu lokalnej stacji telewizyjnej.
Ja bym po pierwsze postawiła na cieplejszą kolorystykę, zmieniła czcionkę na jakąś bardziej prostą
A po drugie zmieniłabym Lens Flare na jakiś inny efekt, no i dodała kilka kadrów oprócz tego jednego z lotu ptaka
Ale to już moja opinia, jak coś wykombinujesz nowego to się pochwal :)
Odpowiedz