WMV nie chce się wczytać
Witam

Miałam dziś format komputera (partycję systemową, akurat gdzie był Vegas), więc wszystko [sterowniki] instalowałam na nowo. Po zainstalowaniu Vegasa wgrałam z innego dysku projekt, skojarzyłam przeniesione przed formatem pliki i chciałam go robić dalej... jednak okazało się, że program nie wczytuje filmiku w formacie WMV, czyli paru klipów na pasku filmowym :/ (jest białe pole). A przed formatem wszystko działało... Chciałam go więc skompresować na AVI programem VirtualDub, lecz mam komunikat "ASF files are not supported". To także działało przed formatem. Orientuje się ktoś może, jakiego brakuje mi kodeka? Bo chyba to jest przyczyną.
Odpowiedz
Ja bym Ci polecił instalację "All codecs in one" ale reszta zna podobno lepsze rozwiązania. I jeśli wierzyć im, to polecają inny zestaw kodeków. Jaki? Już nie wiem.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
O właśnie... Aktualnie mam zainstalowane: paczkę K Lite kodec pack 7.6.0, kodek x264 i trzy różne wersje Microsoft Visual C++. System XP.

Pomogło stworzenie nowego projektu i otworzenie tam tego pliku. Potem przeniosło się plik na stary projekt. Być może pomógł Quick Time, który zainstalowałam po wystąpieniu problemu :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości