Vegas Movie Studio HD 10 64bit?
Witam. Mam Vegasa Movie Studio HD 10, na płycie instalatora jest tylko wersja 32bitowa a potrzebuje wersję 64 bitową, czy taka wersja wogóle istnieje? W sieci nie znalazłem nigdzie info na temat tej wersji. Pozdrawiam
Odpowiedz
Znalazłem na zagranicznej stronie, że nie ma wersji 64bitowej... szkoda.

http://www.pcpro.co.uk/reviews/software/...latinum-10
Odpowiedz
A - pomijając lepsze wykorzystanie pamięci jako to w programach 64 bitowych bywa - dlaczego musisz mieć taką wersję? Jakiś szczególny powód?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Właśnie ze względu na lepsze wykorzystanie pamięci. Z wersją 32bitową przy złożonych projektach i późniejszej próbie renderingu mam znany problem z "system is low on memory...". To samo miałem z trialami Vegasa Pro 32bit. Po testach na wersjach 64bitowych a ni razu nie miałem tego problemu. Triale mi wygasły a potrzebuję pracować dalej. Pracując na Windowsie XP mogłem wykorzystać trik z programem Explorer Suite i nie miałem problemów z renderingiem, na Windowsie 7 nie mogę już tego zrobić.
Odpowiedz
No to hmmm kiepsko, chyba, że przy okazji premiery Pro 11 wypuszczą też 64 bitowego małego Vegasa. Choć prawdę mówiąc, nie zdziwiłbym się, gdyby tak jednak nie zrobiono. Na zasadzie - robisz małe projekty = masz "mały komputer", starcza to co jest. Robisz duże - kup se pan wersje pro. Popytam jaka jest szansa na 64 bit, ale widzę ciemność wg aktualnych danych.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Niestety taka polityka, gdyby mały Vegas miał 64biotwą wersję to jeszcze mógłbym na nim popracować przez dłuższy czas a tak jestem zmuszony odkładać $$ na wersję PRO. O to właśnie firmie chodziło.
Odpowiedz
(08-18-2011, 6:08)Honda napisał(a):  Triale mi wygasły a potrzebuję pracować dalej.
Gdy w projekcie będzie więcej niż 10 ścieżek audio lub video, to nawet 64-bity nie pomogą w Vegas Movie Studio.
Odpowiedz