[Render] Optymalna jakość na odtwarzacz stacjonarny
Jak ustawić renderacje, aby uzyskać optymalną jakość obrazu i dźwięku, ale tak, aby film można było oglądać na odtwarzaczach bez HD? (chodzi mi o film z chrzcin, bardzo ważne, aby był w takim obrazie, żeby go każdy mógł otworzyć).

Kamerą nagrywałem w Full HD, ale tak jak pisałem powyżej, potrzebuje setów na normal quality. Ważne, aby film się zmieścił na płytkę DVD 4,7 GB.

Z góry dzięki za pomoc.
Odpowiedz
No to właśnie format DVD. Było na forum, szukaj "rendering dvd"

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(08-16-2011, 16:58)efix napisał(a):  No to właśnie format DVD. Było na forum, szukaj "rendering dvd"

Czytałem te tematy, chodzi o to, że tamte sposoby wymagają jakiś innych programów niż SV, a ja nie mam czasu, żeby je kupić, mam na jutro dać gotowy filmik, mam wszystko zmontowane, tylko mi render został. Czy jest jakaś możliwość zrobienia bezpośrednio w SV materiału w niezłej jakości, żeby się zmieścił na DVD i chodził na stacjonarnych?

Bardzo proszę o odpowiedź.
Odpowiedz
??? Jakich zewnętrznych programach? Vegasem renderujesz wideo do mpeg2, audio do AC3 i robisz płytę DVD Architectem.
Renderuj do PAL Wide, fields order none i będzie OK http://efix.pl/archiwum-efix/tutoriale/2...itect.html
Na płytę wejdzie Ci około godziny materiału, czasem trochę więcej.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz