KTO PRZEROBI INTRO ?? PILNE ! [10 ZŁ]
Witam . Kto jest w stanie przerobić to intro ( http://w964.wrzuta.pl/film/7PUPGn9OzT5/intro ) Jakbym podesłał zdjęcia i powiedział jakie napisy gdzie . ?

Dam doładowanie 10 zł . BARDZO PILNE . CZEKAM NA WYKONAWCE ; )

Jak ktoś nie da rady , może nawet zrobić coś podobnego do tego intra .
Odpowiedz
Ja niestety nie umiem, więc moja praca odpada.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Ok . Czekam na kogoś kto się tym zajmie ; ) Proszę was o wykonanie tego . ; ))) ! PILNE PILNE !
Odpowiedz
A wielowątkowość ma tutaj jakiś ukryty sens?
Odpowiedz
tzn . ? ma bo bardzo sie spiesze.
Odpowiedz
podnies stawke bo za 10 zl nawet vegasa nie chce sie otwierac ;pp
Odpowiedz
Dam 20 zł . pasuje . ?
Odpowiedz
Jeśli bardzo pilne - to stawka powinna iść w górę.
Szczerze mówiąc, nie rozumiem, dlaczego nie wejdziesz na stronę, z której pochodzi to intro. Można tam kupić szablon w przedziale 5 - 20$ (szablon chyba do AE). Następnie - jeśli nie znasz tego programu - znaleźć, kto potrafi przerobić, i po sprawie.

Zrobienie czegoś takiego w Vegasie jest możliwe, ale dużo więcej roboty.
Ceny takich rzeczy (nie ważne, czy to ma być intro, outro, reklama, baner) to raczej (sądząc po długości filmiku) w granicy 500 - 1000zł. Jeśli czas nagli - to raczej bliżej górnej granicy.
W takiej chwili nie jest ważna wykonana praca, ale sposób i szybkość.

Tak czy inaczej wydaje mi się, że taniej będzie tak jak napisałem na wstępie.
Odpowiedz
E tanm 500 złotych to przesada jak za takie coś. Czyli zwyczajną podmianę tekstu w gotowym projekcie. Co innego jakaś długa i skomplikowana reklama.
Ale takie intro? Na pewno jest bliższe cenie 20 złotych niż 1000 złotych.
A zanim - po mylnym zrozumieniu mojego tekstu - wyrazicie swój sprzeciw to dodam:
Bliższe - nie mówię, że usługa ma kosztować dokładnie 20, 30, 50 czy 80 złotych.
Innymi słowy opcja pierwsza:
Opcja 1: Cena od 10-500 PLN
Opcja 2: Cena od 501-1000 PLN

Już rozumiecie? Ci co niezrozumieli?
Odpowiedz
Mateuszowi chodzi chyba o to, że na filmie podmienić Vegasem profesjonalnie (no wiecie...) to by tyle kosztowało. Z projektu zrobić to minuta osiem. Nieprawdaż?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości