Vegas 8 -> vegas 10
Chciałbym się spytać, czy wersja 10 odtworzy projekty z wersji 8. I jak można eksportować i importować zapisane ustawienia w efektach. Zależy mi na przeniesieniu dużej części zapisanych ustawień, a niewygodne byłoby ręczne przepisywanie wszystkiego.
Odpowiedz
Tak, otworzy, bez problemów. Zależy w jakich efektach. W wbudowanych czy innych firm?
Odpowiedz
Wbudowane oczywiście. Da radę upgradeować starszą wersję? Chyba powinna być taka opcją dla zmniejszenia kosztów itp, dlatego mi przyszła na myśl.
Odpowiedz
Przejrzyj dokładnie na stronie sony jak to się ma w kosztach, tam będziesz miał dokładną informację.

Z wbudowanymi chyba Efix coś wspominał kiedyś, zapytaj go gdzie są przechowywane ustawienia od efektów.
Odpowiedz
Zostaw sobie tego Vegasa 8 i zainstaluje wersje 10 czy 11 jak się pojawi. Można mieć równolegle parę wersji zainstalowanych. Wersja 10 powinna widzieć zapisane presety. Niestety z przenoszeniem jest kiepsko generalnie, bo Vegas większość rzeczy (nie wszystko ale nie ma reguły) przechowuje w rejestrach.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Rozumiem, dzięki. :) Bałem się właśnie konfliktu kilku wersji na pc, ale jeżeli to nie będzie mieć miejsca, to zainstaluję sobie triala 10, bo chcę zobaczyć, czy w ogóle warto się przerzucać dla kilku pluginów, m.in twixtora.
Odpowiedz
Różnica nie jest tylko w "paru plugach więcej". Uwierz.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Są kompatybilne, z tym że projektu 10-tki do 8-mki nie wciągniesz. Co oczywiste.
Sam korzystam z 8-mki i 10-tki.
I różni ich jeszcze to, że 8 ładuje się błyskawicznie a 10-tka TRZY RAZY WOLNIEJ.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Bunch, znowu to samo z tym ładowaniem wolniej... Korzystaj z DOS-a, bo XP też się od niego dłużej ładuje...

10 jest bardziej zaawansowana i ma prawo dłużej się uruchamiać. To normalne przecież.
Odpowiedz
Okej Krasux. Przyjąłem, jednak chciałby sprostować, że nie uruchamia się trzy razy wolniej jak napisałem, a jakieś osiem razy wolniej.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości