Error
Witam wszystkich,
posiadam sony vegasa pro 10.0, wersja trial. Pracowałem na nim kilka dni, czasami po załadowaniu filmu wyskakiwał błąd, ale ignorowalem go. Ostatnio główny projekt nie chciał się załadować, zatrzymywał się na 13%, pojawiał się error:
*Warning: An error occurred while saving project [xxx.veg]
Some streams in the media file could not be opened.*
Kliknąłem 'details' i jest błąd z kilkoma plikami, otworzyłem je z folderu i wszystko było z nimi w porządku.
Zaznaczam, że nie przenosiłem/usuwałem żadnych plików z folderu, w którym wykonywany był projekt.
Gdy otwierałem pośrednie projekty, np przedostatni- więcej niż połowę filmu stanowiło szare pole, dźwięk też nie daje się otworzyć, tak jakby nie mógł się załadować.
Po wielokrotnych próbach kombinowania, usuwania 'wadliwych' plików, przy włączaniu projektu jest jeszcze gorzej: komunikat 'Vegas Pro has stopped working',
details:
Problem Description
Application Name: Vegas Pro
Application Version: Version 10.0e (Build 737)
Problem: Unmanaged Exception (0xc0000094)
Fault Module: C:\Program Files\Sony\Vegas Pro 10.0\vegas100k.dll
Fault Address: 0x1022476A
Fault Offset: 0x0022476A

Fault Process Details
Process Path: C:\Program Files\Sony\Vegas Pro 10.0\vegas100.exe
Process Version: Version 10.0e (Build 737)
Process Description: Vegas Pro
Process Image Date: 2011-06-29 (Wed Jun 29) 10:23:38

Nie mam już pomysłów co mógłbym zrobić, nie wiem także co było przyczyną takiego zachowania programu. Czy projekt jest już stracony czy mogę jakoś go odzyskać? Robienie go zajęło mi kilka godzin + kilkanaście godzin na próby odzyskania.. Opłacalna byłaby praca od nowa, ale byłem tak zadowolony z projektu, że nadal walczę o odzyskanie go :) Liczę na pomoc, z góry dziękuję i pozdrawiam!
Odpowiedz
Możesz mi go podesłać na PM ten projekt? Spróbuję Ci go odzyskać, kiedyś miałem podobny problem.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości