Rnederowanie (zacina sie)
Witam
Dzisiaj zmontowałem mój filmik w vegasie 9.0 na podglądzie wszystko gra tylko po zapisaniu filmu zacina się on. Dźwięk leci płynnie a obraz się zacina w momencie gdy jest w ruchu. Normalnie pliki są dobre lecz po zapisaniu z vegasa na komputer całego filmu z muzyka itd zacina się. Próbowałem zapisać w mp4. Film leciał płynnie lecz pojawiały się poziome paski. Co mogę zrobić z tym problemem?
Odpowiedz
poziome paski? Myślę, że problem z ustawieniem przeplotu... (chyba że chodzi o co innego). Ustaw przeplot tak, jak w plikach źródłowych.
Co do pierwsazego problemu, nawet nie będę próbował zgadywać, jakie ustawienia zastosowałeś (nie podałeś ani formatu, ani kodeków, ani ustawień - zarówno dla plików wejściowych, oraz wyjściowych), ale sądzę, że złe...
Odpowiedz
Szklaną kulę mam w serwisie, z fusów nie potrafię wróżyć. Podaj z łaski swojej parametry plików, na których pracujesz. DO tego ustawienia projektu i tego jak próbujesz renderować. Najlepiej wszystko na screenach, wtedy będziemy mogli Ci pomóc, inaczej się nie da.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości