jak przyspieszyć FRAGMENT filmu
Witam szukałem dość długo po necie odpowiedzi na to pytanie ale nic nie znalazłem wiec tak zamierzam robić let's play-e i chciałbym np. jakiś fragment filmiku przyspieszyć ale za chiny nie wiem jak to zrobić pewnie będzie trzeba wycinać film i go sklejać ale ja dopiero zaczynam sie bawić z filmami wiec wiecie

pomocy!!!
Odpowiedz
Słabo szukałeś. Krzywa VELOCITY do tego służy.
Odpowiedz
a ja mam pytanie inne :D

jak przyspieszam video to muzyka zostaje niezmieniona jak muzyke tez przyspieszyc?
Odpowiedz
(07-18-2011, 23:03)Pinto napisał(a):  Słabo szukałeś. Krzywa VELOCITY do tego służy.

VELOCITY wogule co to jest bo bawię się z filmami dopiero od wczoraj i jestem nie kumaty w tych wszystkich sprawach najłatwiej by było wszystko opisać od początku do końca bo mi te słowo nic nie mówi tym bardziej wujek google
albo chociaż link gdzie jest o tym wszystko opisane
Odpowiedz
(07-19-2011, 12:02)lolak55 napisał(a):  
(07-18-2011, 23:03)Pinto napisał(a):  Słabo szukałeś. Krzywa VELOCITY do tego służy.

VELOCITY wogule co to jest bo bawię się z filmami dopiero od wczoraj i jestem nie kumaty w tych wszystkich sprawach najłatwiej by było wszystko opisać od początku do końca bo mi te słowo nic nie mówi tym bardziej wujek google
albo chociaż link gdzie jest o tym wszystko opisane

Najprościej zrobic to tak: zaznaczasz klip w ktorym chcesz przyspieszyc kawałek i oddzielasz ten fragment do przyśpieszenia naciskając S na początku i na końcu, wtedy tak jakby kawałek filmu się oddziela i możesz na nim zastosowac oddzielne efekt albo przyspieszenie (ctrl+przeciagniecie)
Odpowiedz
dzięki oto właśnie chodziło jeszcze został jeden problem ale to już jest z poza programu temat można zamknąć
Odpowiedz