Poradnik dla początkujących (PDF do pobrania)
Witam,

niedawno napisałem poradnik do programu "Sony Vegas Pro" dla początkujących. Jest w nim dokładnie opisane, jak korzystać z najważniejszych funkcji programu. Znajduje się w nim sporo ilustracji (zrzutów ekranu i klatek z filmów). Poradnik jest oparty na wersji "Pro 8.0", jednak metody opisane w nim są kompatybilne z innymi wersjami.

Rozmiar pliku: 9.6 MB
Format: PDF 1.6
Autor: Igor "ming44" Kamiński
Link do pobrania:
http://bit.ly/qyAjSV

W razie problemów z pobraniem proszę o kontakt pod adresem: ming44@gmail.com.

Zapraszam również do pisania opinii na temat mojego poradnika.

Edit: Teraz link działa.
Edit2 (28.07.2011): Teraz link już na pewno działa, przepraszam za problemy.
Odpowiedz
Wystrzegaj się tekstów typu "Trimmer – z tego, co mi wiadomo, jest do narzędzie do edycji bardzo krótkich fragmentów, jednak nie będziemy z niego korzystać" - generalnie jak nie masz pojęcia o czym piszesz, to nie pisz.
Podobnie "dosłownie niższe pole niżej, nie trzeba tego rozumieć" albo "Nie będziemy z niego korzystać, ponieważ jest to bez sensu". Zrozumienie czy raczej niezrozumienie czym jest przeplot jest akurat bardzo ważne.
Tak samo czepiałbym się proponowanych ustawień do YT. Obecnie robienie czegokolwiek na YT w presecie innym niż 720p czy 1080p jest bez sensu, chyba, ze masz materiał naprawdę podłej jakości.
Ogólnie w wielu miejscach upraszczasz bardzo mocno i choć w wielu miejscach bym się doczepił - mogę ze spokojem polecić "całkowicie zielonym". Gdyby przeczytali choć tyle, to już by było dużo. Bardzo dużo.
Gratuluję i pracuj dalej!

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
... i usunął.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
(07-15-2011, 3:05)Bunch napisał(a):  ... i usunął.

Co usunął?
Odpowiedz
Poradnik.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
(07-17-2011, 21:32)Bunch napisał(a):  Poradnik.

Przepraszam, link chwilowo nie działał. Teraz działa.
Odpowiedz
Cytat:Przepraszam, link chwilowo nie działał. Teraz działa.
A jednak nie.
Odpowiedz
Zrób to tak:
Utwórz plik PHP w folderze, w którym znajduje się plik do pobrania i wstaw w nim taką treść:
Kod PHP:
<?php
    header
('Content-type: application/pdf');

header('Content-Disposition: attachment; filename="poradnik.pdf"');

readfile('poradnik.pdf');

?>
Jeżeli plik z poradnikiem nazywa się inaczej niż 'poradnik.pdf' zmień to w tym skrypcie.
Odpowiedz
(07-19-2011, 21:06)tidzu napisał(a):  Zrób to tak:
Utwórz plik PHP w folderze, w którym znajduje się plik do pobrania i wstaw w nim taką treść:
Kod PHP:
<?php
    header
('Content-type: application/pdf');

header('Content-Disposition: attachment; filename="poradnik.pdf"');

readfile('poradnik.pdf');

?>
Jeżeli plik z poradnikiem nazywa się inaczej niż 'poradnik.pdf' zmień to w tym skrypcie.

Pod koniec lipca na pewno to zrobię, bo nie mam teraz takiej możliwości. Przepraszam za problemy.
Odpowiedz
Ahh wyższa szkoła jazdy nawet nie ma 5 minut dla siebie,biedak.Poradnik taki sobie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości