Jakośc w full screen ...
Witam,zaczynam przygodę z SV 10.0c i mam pytanie propo jakości w podglądzie obrazu.

Mam opcje nad oknem preview(Full)

Gdy podczas grania filmu zmieniam na Best(full) lub na jakakolwiek inną,to robiąc full ekran mam bardzo lipną jakość,jak temu zaradzić?Tak jakby w opcjach bylo zablokowane zmienianie jakości obrazu z domyslnej na dowolną.

Chciałbym to wiedzieć,bo nie widze zbytnio dużo na małym ekranie i nie będę mógł dopatrzyć się,czegokolwiek.

Dodam że na małym ekranie równiez się tak zmienia ,a film jakościowo jest dobry,lepszy przynajmniej wniż w full screen w sv.
Odpowiedz
Jakość podglądu zmienia się automatycznie, gdy komp nie wyrabia, nawet jak jest ustawione na best.
Odpowiedz
Na małym ekranie jednakże nie ma słabej grafiki w preview,ale jak gdy powiększam ekran to sie nie regeneruje ani nic.Tak się dzieje,że filmik jest włączony,a gdy włączam pauze-jest ok.

Nie da sie jakoś tego wyłączyć?Dajże spokój,że mi nie chce pociągnąć na 2gb ramu,pentiun 3.00ghz filmik,który przeciez nie jest w HD.

DA MI KTOŚ W KOŃCU ODPOWIEDŹ?^^Nie da się tego jakoś wyłączyć?
Odpowiedz
To nie zależy tylko od procesora i ramu.
Przede wszystkim od rodzajów plików i ilości efektów. Jeśli montujesz np AVCHD i masz nałożone kilka pluginów... to szału nie będzie. Sony do HD zaleca przynajmniej quad.
Zawsze też można wyłączyć "Adjust Size and Quality for Optimal Playback" - przynajmniej się samo nie będzie zmieniało, tylko będzie taka jakość, jak sobie ustawisz. Jeden minus - jak program nie będzie wydalał, to ilość klatek spadnie w podglądzie.

Podaj parametry filmu (plików wejściowych), ustawienie projektu oraz ustawienie plików wyjściowych (do czego chcesz zrenderować).
Odpowiedz
Dzięki,nie wiem czy jest sens wysyłania parametrów 1 filmu,skoro będe tworzył jeden wielki z 20 innych;/,nie wiem również jakie będą ustawienia plików wejściowych.Temat do zamknięcia,dzięki wielkie:)
Odpowiedz