Moje filmiki

Kilka moich filmikow. Niemam zbyt wielu pomyslow ale mimo to zapraszam do ogladania, komentowania i mowienia co do poprawy :)
Odpowiedz
Patio Solo Movie - The Revenge (Trailer)
Calkiem przyjemny trailer aczkolwiek aby byl idealny jeszcze troche brakuje ;) muzyka wg mnie nieco Cie przerosla. Przez pierwsze 15-20sek udalo Ci sie jako tako utrzymac tempo jednak pozniej to juz chyba miales tego dosc i synchronizacje tez diabli wzieli ;)
Pozatym nie wiem czy to sa materialy krecone przez Ciebie czy kogos innego - bynajmniej postaraj sie o jakies ciekawsze ujecia bo caly czas powtarzal sie niemal ten sam kadr
Do tego na klipach prydalyby sie jakies ciekawe kolorki zeby nieco ozywic te prace, mysle ze taki plugin jak magic bullet lub velvet mogl podniesc poziom wizualny tej pracy ;)
Jesli chodzi o napisy to byly calkiem dobre (nie wiem czy to vegas) i napewno poprawiaja ogol pracy

Podsumowujac to mysle ze jest to przyzwoita praca, ale jeszcze trzeba pare rzeczy poprawic. PRACUJ!
pozdrawiam ;)
Odpowiedz