Dźwięk odliczania.
Hej.

Jako, że nie znalazłem takiego tematu, to piszę :> (większość tematów pisze jak otrzymać 16:9, i tyle)

Zrobiłem sobie filmik w formacie 16:9 (w teorii) wsv, zmieniłem ustawienia w Properities na HDV 720, następnie, żeby nie było pasków po bokach, narzędziem do renderowania całej ścieżki wszystkie klipy rozszerzyłem.
No i zapisuję sobie w rozdzielczości 1280x720 z najlepszymi ustawieniami. Tylko jest mały problem - chciałem uzyskać takie "filmowe" czarne pasy u góry i na dole ekranu, a ich nie ma. Wydawało mi się, że się stworzą... Mam poprzedni film z takimi pasami, ale nie pamiętam jak je zrobiłem... xD A projekt usunąłem :< Jak uzyskać takie pasy?

EDIT: Problem ten rozwiązany, drugi problem jest opisany poniżej.
Odpowiedz
A możesz zdradzić po grzyba Ci te pasy? Jeżeli masz projekt 16:9 i wszystko poprawnie wyrenderowane to na ekranie innym niż 16:9 pasy same się wyświetlą. Jeżeli wyświetlacza masz 16:9 i obraz też, to wypełni całą przestrzeń ekranu, prawda? Jak chcesz mięć "jeszcze bardziej panoramiczną panoramę" to możesz poeksperymentować z aspektem piksela, ale chyba bezpieczniejsze dla Ciebie będzie po prostu dodanie tych pasków, czy to jako grafiki, czy używają Pan/Crop.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Okej, dziękuję. Już sobie poradziłem.

Teraz - poszukuję dźwięku pikania, takiego jak nie raz przy filmach się stosuje, jak na początku jest odliczanie i przy odliczaniu jest takie charakterystyczne pikanie. Ktoś wie, jak może się coś takiego nazywać, to sam znajdę?
Odpowiedz
No,dźwięk odliczania ;p
Odpowiedz
możesz z tego wyciągnąć dźwięk.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości