Precyzyjne zgranie z dzwiekiem
Witam.
Mam problem. Zrobiłem czerwona linie(w programie graficznym) i chciałbym umieścić tam "patyk sterujący położenime na timelinie"(obok czerwonej kreski)(wtedy umieściłbym tam markera), ale lipa jesli ustawie tam myszke to ucieka mi w lewo badz w prawo.
[Obrazek: Unos-prob_hweseew.jpg]

Czy da się to jakoś rozwiązać czy jednak vegas jest aż tak nieudolny i nie potrafią sobie poradzić z taka błachostką?

PS: Jeśli można to prosiłbym o fachowa nazwę tego "patyczka"
PS2: Musiałem w offtop bo nie mam dostępu do ważniejszych działów
PS3: <-- Kozacka konsolka :]

Pozdrawiam
Odpowiedz
Cytat:jednak vegas jest aż tak nieudolny i nie potrafią sobie poradzić z taka błachostką
Nie stary, to Ty jesteś taki nieudolny że nie raczyłeś zapoznać się z manualem. Szukaj hasła "quantize to frames".

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Dzieki,ale na przyszłość trochę grzeczniej...
Odpowiedz
Na przyszłość wysil się trochę zanim zaczniesz rzucać bzdurne teksty.

Odpowiedz
Były już różne problemy z Vegasem i to jest moja sprawa jak jestem do niego nastawiony. To się akurat zgadza. Moje niedopatrzenie i brak znajomości softu.

Vegas to tylko program a ty go bronisz za wszelką cenę - nie rozumiem tego.
Przykład - wszystkie narzekania Buncha na temat tego softu. A ty mimo przeciwności nadal stoisz murem za tym programem
Bunch ma racje. Nie po to program kosztuje nie wiadomo ile a zdarzają się jakieś idiotyczne problemy.

Ochłoń, bo tylko odstraszasz nowych użytkowników tego forum

To tyle na ten temat.
Pozdrawiam
Odpowiedz
(07-03-2011, 10:35)DarkDrv napisał(a):  Przykład - wszystkie narzekania Buncha na temat tego softu. A ty mimo przeciwności nadal stoisz murem za tym programem
Bunch ma racje.

Bunch ma najwyżej krostę na nosie a nie rację.
Odpowiedz
Primo - od początku istnienia tego forum 99% przypadków, że "Vegas to gówno" wynika nie z ułomności programu, tylko z dyletanctwa użytkowników, którzy nie znają ani tego softu, ani podstaw techniki telewizyjnej.
Secundo -
Cytat:Nie po to program kosztuje nie wiadomo ile a zdarzają się jakieś idiotyczne problemy.
Myślę, że na policzenie osób posiadających legalnego Vegasa na tym forum mógłbyś poświęcić co najwyżej palce czter kończyn, a i tak sądzę, że jest to liczba zawyżona. Bunch się do nich nie zalicza. Więc proszę, nie chrzań mi tu o "idiotycznych problemach softu za tyle pieniędzy", bo sam dałeś przykład, że problem tkwi pomiędzy krzesłem a klawiaturą.
Ergo - to jest profesjonalny (większość uczestników forum używa wersji Pro). Obsługa profesjonalnych narzędzi wymaga zwykle profesjonalnej wiedzy. I dosyć szerokiej.
To, że Vegas ma błędy wiem doskonale, śmiem twierdzić, że lepiej niż ktokolwiek tutaj. I nigdy nie mówiłem, że nie ma. Skoro są, to trzeba je zgłosić i mieć nadzieję, że zostaną poprawione, właśnie w trosce o "nowych użytkowników" których ponoć odstraszam. Tak swoją drogą tysiące nowych klientów MacDonalds nie powoduję, że jedzenie tam staje się lepsze...
Faktycznych błędów Vegasa na tym forum zgłoszono zaledwie parę, ale zgłoszono (tak, nawet Bunch znalazł prawdziwe bugi) i są "w obróbce". Większość to jednak brak wiedzy użytkowników. Sorry, technika telewizyjna to nie sokowirówka, gdzie z jednej strony wrzucasz pomidora z drugiej leci sok a ty nie musisz wiedzieć co jest w środku.
Dlatego nie "bronię Vegasa za wszelką cenę" tylko prostuje głupoty wypisywane przez ludzi.

Odpowiedz