Intro w Sony Vegasie.
Hej. Oczywiście jestem nowy.

Na wstępie zaznaczę, że przyjemnie czytało mi się Wasz regulamin (bo krótki :P), chociaż trochę rygorystyczny, ale mam nadzieję, że nie będzie aż tak źle, w szczególności, że postaram sie dostosować ;P A moze i zostanę na dłużej xd

No to co do intra - tu zaznaczę, że nie chodzi mi o szablon, tutortial, czy jak kto tam chce. Mój Sony Vegas niestety tego nie chce otworzyć (mam SV8, być może w przyszłości zmienię), być może właśnie przez swój wiek, bo większość z tych tutoriali jest do nowszych wersji. Obejście jako tako z nim mam, bo robię w nim filmiki.

Nie wiem w ogóle (bo o tym chyba w regulaminie nie było), czy można tu takie prośby zamieszczać. Potrzebuję po prostu intro na youtube. Tzn. mógłbym sobie zrobić sam (zaraz wytłumaczę, dlaczego nie zrobię, pomijając nieszczęsne tutoriale). Szukam kogoś, kto byłby w stanie zrobić takie intro dla mnie. Wiem, że to jest trochę naiwne, bo w zamian nie mogę prawie nic obiecać, najwyżej to, że będzie wymieniony zawsze w opisie filmu, o ile ma konto na yt. Ale odważyłem sie taka prośbę napisać, bo nie szukam też niczego wymyślnego - chciałem po prostu 2 napisy (mój nick z yt) wjeżdżające od boków (czy jakoś, zresztą osoba, która by się podjęła, już by wiedziała jak to zrobić, żeby było ładnie), plus jakiś błysk. Wiem, że prawie nie mam sie jak odwdzięczyć, ale szczerze mówiąc liczę na jakąś "dobrą duszę"... Znowu naiwnie wypadam xd

Próbowałem sobie sam zrobić coś prymitywnego, ale nawet nie wiedziałem, jak zrobić, aby dwie linijki tekstu były osobno i wjeżdżały z różnych boków. Poza tym, jak dodaję efekty (próbowałem Lance Flare), to ich nawet nie widać. A chodziło mi o coś w podobnym stylu.

Bardzo bym prosił o odpowiedź.

P.s. Jeżeli temat zostanie zamknięty, czy też zostanę zbanowany, to proszę o podanie powodu na maila. Nie miałem złych intencji, może, jak to już pisałem, nieco naiwne... xd
Odpowiedz
Myślę, że mógłbym zrobić dla ciebie takie intro. Podaj kolorystykę i jakie te napisy?
Odpowiedz
Zafia, today is your lucky day. Caffu Ci zrobi :)
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
A co, to źle? To, że chłopak ma mało postów, nie znaczy, że nie umie robić. Chyba, że o czymś nie wiem :P
Odpowiedz
(07-01-2011, 21:13)ZAFIRa napisał(a):  A co, to źle? To, że chłopak ma mało postów, nie znaczy, że nie umie robić. Chyba, że o czymś nie wiem :P

To jak opisałaś(eś) jak ma wyglądać intro to myślę, ze zrobiła byś to w WMM.
Odpowiedz
Jestem chłopakiem, ale spoko (nick pewnie zmylił :P). Aczkolwiek wątpię, żebym to zrobił w WMM xD Może prędzej bym się połapał, ale tam nie ma flar ani nic. Może jednak caffu zrobi coś fajnego, dogadam się z nim na PW ;> Byle nie montował fajnego wirusa (nie obrażaj się jakby co caffu :P).
Odpowiedz
Cytat:A co, to źle? To, że chłopak ma mało postów, nie znaczy, że nie umie robić. Chyba, że o czymś nie wiem :P
Cieszę się razem z Tobą.

Cytat:Byle nie montował fajnego wirusa
Poważnie?
Odpowiedz
xD Dobra, już tak nie ironizuj xD

Skoro nie on, no to nadal potrzebuję takiego intra. Myślałem o czymś takim, czy ktoś (np. Ty Bunch, skoro tak chętnie się rwiesz do pomocy 8D) nie mógłby ściagnąć wskazanego przeze mnie Tutoriala, zmienić napisu i tyle. Wtedy przesłać w postaci pliku .wmv czy .avi czy jakby tam zapisał. Nie, że robił by intro od nowa, tylko "użyczył" swojego vegasa do edytowania tutrialu. Jest ktoś, kto mógłby to dla mnie zrobić (nie oczerniając Caffu), bardziej zaufany? Byłbym baaaardzo wdzięczny :DDD
Odpowiedz
(07-02-2011, 0:28)ZAFIRa napisał(a):  Ty Bunch, skoro tak chętnie się rwiesz do pomocy 8D)
Nie, ja tylko 2D.

Cytat:Jest ktoś, kto mógłby to dla mnie zrobić (nie oczerniając Caffu), bardziej zaufany? Byłbym baaaardzo wdzięczny :DDD
No! Ja też bym temu Caffu nie ufał. Dobrze piszesz! Caffu zgłosił się do dobrowolnej pomocy, więc ja bym mu nie ufał! Zabronił wstępu na forum też, gdybym tylko miał takie prawa. Spadaj Caffu, nikt Ci tu nie ufa. Nie chcemy Twojej pomocy oszuście jeden ślący wirusy! :)

Odpowiedz
Bunch, czy to była ironia?
Odpowiedz