Sony Vegas - The system is low on memory
Witam,

Mam dosyć poważny problem, którego nie potrafię rozwiązać. Zrobiłem już chyba wszystko to co było opisywane w internecie na ten temat.
Przy renderowaniu do MPEG-2 - bluray 1440x1080-50i 25Mbps wyskakuję błąd, cytuję "An error occurred while creating the media file NAZWA PLIKU.m2v. The system is low on memory. You may be able to reduce memory usage by closing other applications." Zaznaczę, że przy DVD tego problemu nie ma.

Pozamykałem wszystkie niepotrzebne aplikacje, zmieniłem windows na klasyczny, wyłączyłem efekty wizualne, właczyłem funkcję DEP i zaznaczyłem tam Vegas Pro, w Vegasie w video Dynamic RAM ustawiłem na 0, a maximum number na 1, użyłem również programu CFF Explorer VII i w plikach Vegas90.exe, Vegas90k.dll, Sonymvd2pro_xp.dll, m2tsplug.dll, mcstdh264dec.dll, wmfplug4.dll zaznaczyłem opcję "App can handle >2GB address space" i problem dalej występuje.

Próbowałem na 2 komputerach:

Windows XP 32bit
Sony Vegas Pro 9.0
Intel Core 2 Duo E6750
MSI P35 Neo-F
OCZ 2GB
Palit GeForce 8600GTS

Windows 7 32bit
Sony Vegas Pro 9.0
Intel Core 2 Duo E8500
us Maximus Formula /intel IX38/
4GB ram
NVIDIA GeForce 460 GTX 1GB

Nie wiem gdzie tkwi przyczyna, dziwne, że na 2 kompach nie idzie. Jeśli ktoś miał taki problem lub wie jak go rozwiązać bardzo proszę o informację.

Odpowiedz
Vegas wyraźnie informuje, że jest za mało RAM-u.
Dlaczego na drugim komputerze jest 32-bitowy Windows7 a nie 64-bitowy? Zmienić na wersję 64-bit i Vegasa też na 64-bit.
Odpowiedz
Mam projekt nad którym pracowałam 2 tygodnie...muszę go mieć dzisiaj wieczorem, jest bardzo ważny!
Próbuję go zapisać,ale wyskakuje mi: "An error occurred during the current operation. An Exception has occurred" i program automatycznie się zamyka...

Proszę o pomoc!
Odpowiedz
Do k... nędzy, było o tym wiele razy, nawet w ciągu ostatnich dni!!!

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
A mogę prosić o konkrety?
Jakoś nie mogę znaleźć niczego co by mi pomogło...
Odpowiedz
To pilne, czy mógłby mi ktoś pomóc?
Odpowiedz
A czemu nie posłuchasz efix'a?
Wystarczy użyć wyszukiwarki.
Ok. Ja Ci pomogę.
Tak działa wyszukiwarka: wpisujesz w oknie "szukaj" odpowiednią frazę - ja wpisałem An error occurred - i dostałem odpowiedzi:
http://sonyvegas.info/search.php?action=...order=desc

Zanim napiszesz kolejny post, przeczytaj to.
Odpowiedz