Przycinający dźwięk
Witam, mam pewien problem z obróbką filmów full hd z kamery, mianowicie poradziłem sobie już z brakiem poglądu obrazu, co prawda lekko się on przycina przy podglądzie ale jest to znośne i po zrenderowaniu nie ma nawet najmniejszych ścin, natomiast problem jest z dźwiękiem który się zacina tak jak przy czkawce, w internecie znalazłem filmik który dokładnie ilustruje mój problem, jednak nie podano żadnych rozwiązań -
. U mnie wygląda to identycznie, natomiast przy odtwarzaniu filmików zgranych prosto z kamery nie ma ani najmniejszego problemu, tak samo gdy wrzucę jakikolwiek inny film do vegasa to też nie ma żadnego problemu, występuje on tylko przy tych plikach z kamery. Zainstalowane kodeki to najnowszy ffdshow oraz MatroskaSplitter, wersja Vegasa to 10 HD Platinum. Z góry dziękuje za rozwązania.

Zapomniałbym dodać że konfiguracja komputera to Athlon 64 X2 6000 3.0GHz, 2GB pamięci oraz karta graficzna ATI HD2600XT, dźwiękówka zintegrowana na płycie Asus M2N.
Odpowiedz
Jaka to kamera? Czy dźwięk przycinał, gdy nie miałeś podglądu? Uruchom menedżera zadań i zobacz zajętość CPU podczas odtwarzania filmu.
Odpowiedz
Samsung HMX-T10, nie napisałem że po zapisaniu filmu przez Vegasa jest identycznie jak na podglądzie.
Podczas podglądu w Sony Vegas użycie procesora waha się pomiędzy 60 a 70%, momentami dochodzi nawet do 90%. Podczas zwykłego oglądania filmu w Windows Media Player użycie procesora jest w granicach 25%
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości