intro
witam nie wiem czy to w tym dziale ale chce prosić o obiektywną ocenę mojego intra przyjmę na klatę wszystko :)

Odpowiedz
Ocena? Już wzywamy...

[Obrazek: efixsigna1.jpg]
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Całkiem w porządku ;d
Odpowiedz
Wzorowałem na na intro kanału Machinima xD ale trochę niezbyt to przypomina prawda? xD

Odpowiedz
efix najlepiej ocenia z tego co wnioskuję, niech on się wypowie.
Odpowiedz
Zrobiłem drugie intro moim zdaniem lepsze

Odpowiedz
Tu nie ma za bardzo co oceniać. Każdy kto robi intro musi sobie wbić do łba, że intro to wizytówka "firmy", jest jak logo i podlega tym samym prawom. Czyli musi być czytelne, nie za długie i zapadać w pamięć.
Tutaj dla mnie intrem jest tylko pierwszy obrazek. Na ch..olere mi oglądać migające "p-r-e-z-e-n-t-u-j-e"?
Sama nazwa "intro" - od "introduction", wprowadzenie - do czego? Skupiacie się na intrach, ale prosicie kogoś by wam zrobił wypasione apotem doklejacie do tego jakieś mega gówno którego nie da się oglądać bez czteropaka. Pytam po co?
Czy to ma być czołówka "wytwórni"? Taka uniwersalna? Czy intro, czyli zasadniczo czołówka ale połączona niejako z dalszą treścią pod względem formy, idei. A jak nie ma dalszej części to sorry trudno to nazwać intrem.
Oczywiście można za przykład dawać demoscenę, ale tam intro o ile naprawdę jest intrem jest wstępem do czegoś, a nie clou.
To tyle.
Powtarzam kolejny raz - zanim coś zaprezentujecie, zastanówcie się, czy warto i pokazujcie coś co najmniej poprawnego a nie każde bzdet jaki posklejacie.
PS Usiłowałem znaleźć COKOLWIEK na czym mogłeś się wzorować, ale chyba tak daleko moja wyobraźnia nie sięga.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Ja znalazłem coś na czym mógłbyś się wzorować:
(tak do 13 sekundy)
Odpowiedz
On sie nie wzoruje, on robi coś swojego, oryginalnego.
Ten MW2 to fajny filmik!
Odpowiedz
Że zacytuję:
Cytat:Wzorowałem na na intro kanału Machinima xD ale trochę niezbyt to przypomina prawda? xD
Prawda, niezbyt...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości