Problem przy renderingu
Witam (wersja 9.0 SV)
Mam problem.Zrobiłem kompilacje (filmik) i wsyzstko ok ustawiam w jakości HD YT i w poglądzie gdy wciskam render .. to czas leci a procenty jest 0 zostawiłem kompa na noc i z 15godzin się renderowało i nic nadal 0% a czas nadal leciał a i czarny ekran.

O TAKIE USTAWIENIA MAM:

Proszę o POMOC
Odpowiedz
Proponuję Ci zmienić "Video rendering quality" z Best na Good, ponieważ między tymi dwoma nie widać znaczącej różnicy, a ustawiając Preview zaoszczędzisz parę mb. Ustawiałeś może klipy w pan/cropi'e na 16:9 lub w properties klipu odznaczyłeś Maintain aspect ratio? Jeżeli nie to powinieneś to zrobić.
Odpowiedz
wszystko zrobiłem tak jak mówiłeś i lipa nadal to samo :(
Jeszcze zauważyłem że w moich innych projektach jak render biorę też to samo jest.

a oto scr do tego projektu możne coś zauważycie
http://i55.tinypic.com/if4t9z.jpg
[Obrazek: if4t9z.jpg]
Odpowiedz
Jakbyś uważnie poczytał forum to były takie tematy. Przy renderingu masz na pewno zaznaczone Render loop region a nie masz zaznaczonego regionu. U góry timeline'u mas tak mały żółty trójkąt. Chwyć za niego i rozciągnij (będzie się robić taka błękitna belka) na taki obszar, jaki ma trafić do finalnego pliku po renderze.
Kłania się podstawowa obsługa programu.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
efix nie to było przyczyną ;)
Odpowiedz
Zwykle to lub coś równie głupiego bywa przyczyną takiego zachowania. A co było w takim razie?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
scieżka dźwięku nieużywana trzeba było zaznaczyć Mute

dzięki temat do zamknięcia ;)
Odpowiedz