(Media offline) :(
Podczas ładowania klipów wyświetla się na nich ten napis "(Media offline)" i vegas 8.0 ich nie wczytuje, bardzo mnie to zirytowało gdyż wczoraj jeszcze wszystko działało zresztą bardzo namęczyłem się nad amv i teraz cały projekt szlag trafił, jeżeli ktoś wie jak się z tym uporać to BŁAGAM niech napisze mi odpowiedź.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
sprawdź, czy jakimś cudem te pliki nie zmieniły lokalizacji lub uprawnień dostępu a jeśli nie zmieniły, to upewnij się czy przypadkiem nie było aktualizacji kodeków lub czegokolwiek w systemie.
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
(06-16-2011, 11:08)vm-rexor napisał(a):  sprawdź, czy jakimś cudem te pliki nie zmieniły lokalizacji lub uprawnień dostępu a jeśli nie zmieniły, to upewnij się czy przypadkiem nie było aktualizacji kodeków lub czegokolwiek w systemie.

przypomniałem sobie że mój "mądry" braciszek niedawno zainstalował jakieś kodeki bo mu jakiś film nie działał,powiedziałem mu żeby je usuną ale dalej nie działa. Co robić?
Odpowiedz
Spotkałem się przy którejś wersji z błędnym zachowanie okna preview, ale była to któraś z niepublicznych wersji beta. W przypadku gdy podgląd w opcji BEST nie był na FULL znikał obraz (ale bez komunikatu o mediach offline).
Wersja 8 jest dosyć leciwa, zakładam, że nie masz jej "w komplecie z kamerą", więc może czas na coś nowszego, w końcu czy to nie wszystko jedno?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(06-16-2011, 22:07)efix napisał(a):  Spotkałem się przy którejś wersji z błędnym zachowanie okna preview, ale była to któraś z niepublicznych wersji beta. W przypadku gdy podgląd w opcji BEST nie był na FULL znikał obraz (ale bez komunikatu o mediach offline).
Wersja 8 jest dosyć leciwa, zakładam, że nie masz jej "w komplecie z kamerą", więc może czas na coś nowszego, w końcu czy to nie wszystko jedno?

a jaką wersję polecasz, mógł bym ściągnąć najnowszą ale nie zawsze to co nowe jest dobre i jak byś mugł to daj linka do pobrania.
Odpowiedz
Wersję testową Sony Vegas można pobrać (uwaga! teraz będzie zaskoczenie!) ze strony Sony. Dokładniej Sony Creative Software.
Odpowiedz
Dokładnie tak jak napisał mój szanowny przedmówca.
http://www.sonycreativesoftware.com/download/trials
tam też znajdziesz manual.

Odpowiedz
może ktoś podać link do jakichś dobrych kodeków do SV pro 8
Odpowiedz
Dobrych do czego?

Odpowiedz