Przejscia/transistions
Witam

Otóż mam taki problem gry daje przejscia i mam kilka małych filmików i daje przejscie "hard flesh" to chce dac takie cos do wszystkiego to jak dam do 1, i dam do 2 to z 1 mi sie kasuje jak to naprawić?
Odpowiedz
(06-14-2011, 20:51)Sharim napisał(a):  jak dam do 1, i dam do 2 to z 1 mi sie kasuje?

Co do 1, co do 2? Do 1 i 2 eventu? Ile może być przejść między dwoma eventami? Jedno.
Odpowiedz
Ale patrz, daje na sam koniec jednego filmiku daje przejscie a potem na koniec 2 filmiku daje przejscie to go nie ma itd. aż do przedostatniego to wtedy jest tylko na 1 filmiku przejscie i nie wiem o co chodzi.
Odpowiedz
(06-15-2011, 14:31)Sharim napisał(a):  daje na sam koniec jednego filmiku daje(...)
Nic nie rozumiem. Jak dodałeś na 2 filmy hard flash to na 2 on jest, a nie na wszystkich pomiędzy.

Odpowiedz
Ja też nic z tego nie rozumiem, może jakiś screen?...
Odpowiedz
Albo kurs języka polskiego?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Bo jest tak chce żeby na każdym evencie było przejscie np. "hard flesh" to chce żeby to było na wszystkich ale jak daje pokolei do tych eventów to tylko do 1 sie zapisuje. np mam 5 eventów i je potem łącze w 1 to daje na 1 hard flesh potem na 2 daje hard flesh, na 3 daje hard flesh itd. ale na 1 mi sie zapisuje te przejscie
Odpowiedz
Już lepiej google translate tłumaczy na polski.
Odpowiedz
Ja dalej nie do końca rozumiem. Kolego powoli... Zarzuć screena. A i "Hard flash"...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości