Youtube psuje dźwięk i obraz w filmie
Witam, wrzuciłem dziś filmik nad którym sporo się napracowałem na youtube.
Efekt jest taki:

Zamiast oryginalnego dźwięku słyszymy na początku okropny pisk. Co ciekawsze film zrenderowany, w formacie avi na moim kompie jest w 100% ok.
Parametry renderowania:
HDV 720
Video format : Xvid Mpeg-4
Frame rate :25 PAL
Audio format: Mpeg Layer-3
Attributes: 320 kbit/s 44100 Hz Stereo
Proszę o pomoc. Nad filmikiem naprawdę się napracowałem więc pewnie wyobrażacie sobie mój nastrój po 2 godzinnym uploadowaniu i zobaczeniu tego efektu ;/ Z góry dziękuję i liczę na szybką odpowiedź

@Edit

W późniejszych minutach, od połowy około są też czarne plamy, wycięło zwyczajnie kawałki obrazu V_V. Wzorowałem się własnie na tym temacie, tyle ze nie mialem tamtego kodeku audio co w temacie, moze to jest przyczyna? Sproboje wyrenderowac jeszcze raz ale niestety juz jutro. Jeden dzien w plecy. ehh.
Odpowiedz
Zajrzyj do wątku jak renderować do jutjuba.
Odpowiedz
Właśnie na tym temacie się wzorowałem.
@edit
No i lypa, po dogłębnych oględzinach okazuje się że kawałki obrazu też wywaliło :S Cóż ja im jestem winny.
Odpowiedz
To nie Twoja wina, teraz jak nie bakterie coli to inne zarazki. Załapałeś bunczozę, leczenie niestety jest długie, kosztowne, rokowania niepomyślne.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Genialny dowcip. Gratulacje.
Nigdy nie mówiłem że to nie z mojej winy jest błąd w filmie. "Cóż ja im jestem winny." IM czyli YouTube. Sarkazm taki, nie trzeba roztrząsać.
Możemy teraz wrócić do tematu?
Odpowiedz
A nie przesadziłeś majster z tym dźwiękiem? To jest YT a nie filharmonia, odnoszę niejasne wrażenie, że 128kbit spokojnie starczy, może konwerter YT sobie nie razi z takim wartościami. Tak samo być może Twój kodek jest dupny, zmień Xvida na inną kompilację albo kompiluj do AVC.

Odpowiedz
Jakbyś tak zapisał w wmv i wysłał na YT byłoby cacy. I to obojętnie z jakiego formatu wyjściowego.
Odpowiedz
ja myśle podobnie: wyrenderuj w wmv i zmień wartość dźwięku na 128 bit. jak nie wypala to popróbuj kilka innych wariantów. próbuj, próbuj i jeszcze raz próbuj...
Odpowiedz
Jest ok, dzięki wszystkim. Zmieniłem na 128kbit.
Odpowiedz
A nie mówiłem? Infekcja bunczozą.

Odpowiedz