Efekty specjalne (wojna) :/
Mam wielki problem, szukałem tego bardzo długo... otóż jak zrobić proste efekty ognia z lufy, jakieś granaty, bo robie film wojenny.
Z góry dzieki
[Obrazek: 33313.gif]
Odpowiedz
Szukaj na googlach "muzzle flash".
Granaty kupujemy od mafii, ruskich albo w warzywnym.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(06-12-2011, 22:19)efix napisał(a):  Szukaj na googlach "muzzle flash".
Granaty kupujemy od mafii, ruskich albo w warzywnym.
My się nie chcemy pozabijać... ale dzieki
Ogień <- wpadłem na pomysł: użyje chromakeyer, potem wybiorę fajna pozycję, i gitara... chyba będzie :)
[Obrazek: 33313.gif]
Odpowiedz
Możesz poszukać paczki, :Action Essentials 2 " ale tym podobnych,tam masz takie efekty ;d
Odpowiedz
Yyy... Jedź nad morze, nad Bałtyk, tam masz pełno granatów, wystarczy trochę pokopać :D
Tak na poważnie, na googlach coś z pewnością znajdziesz, lub VIDEO COPILOT ale nie jestem pewien czy coś tam z Vegas'em jest, a jeśli nie ma to efekt w AAF można zrobić. Trzymka!
Odpowiedz
ja zrobiłem już dwa filmy o mafii. założyłem grupę great film makers i tworzymy różne filmy, w tym pełnometrażowe. pochwalę się jak wrzucę na youtube. a co do pytania:
wpisz w google w grafice muzzle fash i wyskoczy ci kilka podobnych efektów do tego co już posiadasz.
dodajesz je, tło usuwasz tło samą animację dodajesz w pan/crop i pomniejszasz. powinna trwać około 1-2 sec. żeby to ładnie wyglądało
CO DO GRANATÓW to na detonationfilms.com masz trochę wybuchów ognia. wybierz najlepszy, pobierz. potem ściągnij dźwięki. ja ściągnołem paczkę dźwięków od CS'a :) tam masz tego dużo. potem dodajesz dźwięki pod muzzle flash'a i masz strzał z pistoletu. zamiast granata weź drewienko, czy coś o podobnym kształcie. rzuć nim a w momencie upadania na ziemię dodaj wybuch z detfilms i dźwięk. TO WSZYStko...
ps. mi na początku nie wychodziło, musisz DUŻO ćwiczyć:)
Odpowiedz