Współpraca ;p
Witam Serdecznie.
Chciałbym się dowiedzieć, czy jest tutaj ktoś w stanie wykonać podobne efekty jak na tym filmiku?

Jeżeli znajduje się tutaj taka osoba która to potrafi, i ma trochę wolnego czasu. By móc skleić fajny filmik z stuntu, proszę o kontakt na gg: 750400.

Gdyż ja w obróbce filmów jestem słaby, a od czasu do czasu bawię się w stuntera. Mógłbym podesłać materiały odpowiednie, i można by było coś z tego fajnego skleić.

[Obrazek: 4c4efc63f3.jpeg]
Pozdro!
Lewa w Górę dla Motocyklistów!
Odpowiedz
Cytat:Witam Serdecznie.
Witam bardzo serdecznie.

Cytat:Chciałbym się dowiedzieć, czy jest tutaj ktoś w stanie wykonać podobne efekty jak na tym filmiku?
Tak, na pewno są. To co widzę to nie jest to akurat trudna sztuka.
Także może ktoś się odezwie. Powodzenia.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Ludzie się chyba nigdy nie nauczą pisać "w zamian oferuję..." - w tym wypadku np. organy na przeszczepy, części zamienne. Piwo. Kasa. Czekolada.

Tak swoją drogą i z zupełnie innej beczki jestem ciekaw kiedy policja zacznie łatać budżet wyłapując takich klientów na podstawie ich wrzutek w necie a towarzystwa ubezpieczeniowe zaczną odmawiać ubezpieczania.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Kolego gdybyś się przyjżał, na ulicy jestem ogarnięty, a jak mam zamiar latać na kole, robię to np. na parkingach, tam gdzie nie ma ruchu ulicznego.

Pozdro
Odpowiedz
Na parkingach się parkuje, na ulicy się jeździ zgodnie z przepisami, do występów służą specjalne tory, arena i cyrk. Tyle w temacie.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Heheeh efix mnie rozbawił tym cyrkiem heheh:)

Za dwie stówy zrobię heheh :)
Moje portfolio -> http://www.naffnaff.pl :)
Zainteresowany?
Odpowiedz
Ale zaraz! Temat brzmi: WSPÓŁPRACA.
Jestem ciekaw na czym taka współpraca ma opiewać w tym wypadku.

O, w takim razie to ja zrobię to taniej niż Naffnaf. Moja cena to jedyne 199.99 PLN :]

Zainteresowany?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz