Co lepsze dla amatora?
Tak jak w temacie co lepsze After Effect czy Sony Vegas? Głównie interesują mnie efekty ;) Z SV nakręciłem już 3 filmiki, ale bez jakiś super efektów ;/ Więc co polecacie?
Odpowiedz
uff.. to zależy aae to program praktycznie tylko do efektow,zato sony vegas ma wszystkiego po trochu i jest łatwiejszy,jak koniecznie chcesz aae to zapoznaj się wpierw z adobe premiere bo bez tego znacznie trudniej
a co do efektow w sony vegas ma ich bardzo dużo tylko musisz się nauczyć z niego korzystać żeby robić takie "super efekty".
Odpowiedz
Jeżeli chcesz robić tylko i wyłącznie efekty to AAE, jeżeli montaż to SV. W Sony Vegas również można zrobić jakieś efekty, ale głównie jest on właśnie nastawiony na montaż.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Myślę, że bez vegasa się nie obejdziesz :P Bo efekty które zrobisz w AAE będziesz w czymś musiał skleić czy wsadzić do jakiegoś projektu, a według mnie vegas do tego nadaje się idealnie.
[Obrazek: firestorm2cy2.jpg]
Odpowiedz
A czyli jeden do tego, drugi to tamtego, tak?
Odpowiedz
Tak :) Moim zdaniem, najlepiej robić efekty właśnie w AAE, potem importujesz je do Sony Vegas'a i bawisz się w montaż.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
jak stać ludzi na dwa softy :D
Odpowiedz
Zawsze można przej jakiś czas korzystać z triala :P
[Obrazek: firestorm2cy2.jpg]
Odpowiedz
Ale triale mają zwykle jakieś ograniczenia np nie umieją zimportować danego formatu za to full zrobi to bez problemu:D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości