Przechwytywanie z obrazu komputera
Witam,
Z Vegas mam przyjemność parę godzin, i szukam funkcji nagrywania akcji z komputera... Jest w ogóle taka? Jeśli tak , to gdzie?

Pozdrawiam
Odpowiedz
Wydawało mi się że jest jakaś kamera,ale jej nie znalazłem.Ale możesz też nagrywać Camtasia studio 6/7
Odpowiedz
Mam Camtasie, jakość jest okej, tylko nie wiem czemu, gdy wsadzam filmik avi z Camtasi, jakość nagle masakrycznie spada itd. Mam też Camstudio, ale jakość filmików jest okropna. Możecie mi polecić jakiś bardzo dobry program do tego? Chodzi mi o to by obraz był płynny, i odzwierciedlał mniej więcej co ja widzę. Nie musi być darmowy :P
Odpowiedz
Hypercam

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Hypercam? Hmm... jakoś obrazu/wideo jest też kiepska. Fraps? Frapsem chyba pulpitu nie nagrasz. Nie mam pojęcia czy można.

PS: Tak odbiegając od tematu, znacie może program którym można nagrać strony www? Przykład - patrz:

00:02s do 00:10s. Znacie taki bajer może?
Odpowiedz
Co to znaczy, że jakość obrazu jest kiepska? Jakość obrazu jest taka, jak a) jak szybki masz komputer b) jak duży obraz rejestrujesz c) jakiego kodeka użyjesz do rejestracji d) jakie parametry ustawisz e) jak to potem przekonwertujesz.

Rzuciłem nazwę, ale z mojego punktu widzenia jakość pracy tych wszystkich softów jest zasadniczo identyczna.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Camtasia nagrywa w miarę dobrze i myślę, że nadałaby się do nagrania czegoś takiego. Może masz źle ustawiony Preview w SV? A filmik w MP np. też ma kiepską jakość?
Odpowiedz