FIFA na odmianę ?:)
Cześć przedstawiam Wam mój najnowszy filmik o grze fifa 11 oraz mój kanał na yt. Liczę na oceny i komentarze :)

http://www.youtube.com/user/Maciuch09

Pozdro !
Odpowiedz
Ziomek jakim formatem to zapisywales w Vegasie ? Bo sam Chce zrobic filmik. A nie wiem jaką dobrą jakość podtrzyma. Filmik mi się podoba bardzo ;)
Odpowiedz
O ile lubię oglądać zdobyte gole z kamery telewizyjnej, o tyle mogłeś w czołówce powstawiać ujęcia z innych kamer (na zawodnika), a nie jeb! i obszar boiska pokazany, jeb i obszar boiska pokazany, jeb i obszar boiska pokazany.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Zapraszam do oglądania mojego filmu z FIFY 11:

FIFA 11 PC - Lech Poznań vs. Real Madryt - Poziom Legendarny

Odpowiedz
Wytłumacz nam czym to gówno właściwie jest? Bo nie wiem. Sensu, zamysłu nie widać.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
A nie rozumiem, kto takie filmiki ogląda?
Może dzieci, które nie mają PS.. a chciały by wczuć się w rolę gracza...
Odpowiedz
Chciałem sprawdzić czy zdołam pokonać Real Madryt takim klubem jakim jest Lech Poznań przy poziomie legendarnym. Real miał moją taktykę klubową, jak widać na filmie. Wierz mi...było bardzo ciężko przedostać się, a co w ogóle strzelić jakąś bramkę.
Odpowiedz
Wierzę Ci na słowo, bo na piłce się nie znam.
Lubię oglądnąć np. Półfinał lub fiinał mistrzostw, ale wszyctko co poza tym, jest dla mnie dziecinadą - z góry przepraszam zageneralizowanie, ale po tym co prezentują nasze polskie drużyny trudno mieć inne zdanie.
Może lepiej było zamiścić ten filmik na jakimś forum dot. piłki, albo forum od gier. Tam by docenili. Mam wrażenie, że tutaj będą Ci zwracać uwagę na montaż... W końcu to forum peogramu Sony Vegas...
Odpowiedz
Dla tych co lubią grać w FIFĘ - FIFA 12 PC DEMO GAMEPLAY -
Odpowiedz
Wielka monotonia - nudy po prostu nudy ;/
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości