efekt clamp time
witam ,proszę o pomoc dotyczącą tego efektu , zawsze gdy go zaznaczam vegas się zamyka . Czy ktoś się z tym spotkał?. Od razu informuje, że mam legalną wersję vegasa 10 pro.
Odpowiedz
(06-04-2011, 11:59)jacek231 napisał(a):  witam ,proszę o pomoc dotyczącą tego efektu , zawsze gdy go zaznaczam vegas się zamyka . Czy ktoś się z tym spotkał?. Od razu informuje, że mam legalną wersję vegasa 10 pro.

Nie wiem, czy jeszcze aktualne, ale efekt ten pojawia się po zainstalowaniu TWIXTOR. Aby usunąć "wieszający efekt", należy usunąć go z lokalizacji C:\Program Files\Common Files\OFX\Plugins (cały katalog clamp_time.ofx.ndle).

Pozdrawiam.
Odpowiedz
W kolejnym update Vegas (choć to nie do końca ten problem) będzie rozwiązane parę błędów związanych z OFX wyłapanych w tak zwanym międzyczasie, m.in. wysypywanie się Vegasa podczas usuwania eventów z niektórymi efektami ofx czy Dynamic Ram Preview. Kiedy się pojawi jeszcze nie wiem.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
dzięki za odpowiedzi , rzeczywiście kiedyś zainstalowałe triiala twixtera , teraz wykasowałem i wszystko jest ok, jeszcze raz wielkie dzięki
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości