Grzybsoniada
Tym razem (poprzedni raz był tu: Atari vs. Commodore) chciałem przedstawić Wam, montowany oczywiście w Sony Vegas, film-relację z atarowskiego party, które odbyło się niedawno w Częstochowie - Grzybsoniady.

Montaż raczej prosty, bez udziwnień.
Już wiem, że w pewnych fragmentach jest za głośna muzyka - w domu, gdy odtwarzam film HD z dobrym nagłośnieniem, to tego problemu nie ma, ale okazuje się, że przy oglądaniu na YT nie jest już tak dobrze. Czy jeszcze coś uważacie za zrobione źle, co bardzo razi Was, jako widzów? Przyjmę każdą krytykę z... dobrymi argumentami ;) , bo wierzę, że pomoże mi to w kolejnych produkcjach.
Pozdrawiam.

Odpowiedz
Ja jestem zdecdowanie miłośnikiem Commodore, wszystko ma lepsze i wogóle wiemy, że ATARI-SYF... Ale przede wszystkim jestem miłośnikiem wszystkich 8-bitowców i tej epickiej sztuki generowanej przez te maszyny. Tym bardziej cieszy że gdzieś komuś chciało się taki zlot zrobić i zebrać do kupy takie towarzystwo :) Widać ze zabawa przednia była, reportaż świetny, choć gdyby nie wstawki z demówek mógłby być o 10minut krótszy :P Momentami jednak zamiast pokazywać jak sie pije piwo, lepiej było pokazać jak się GRA!!

Problem z dźwiękiem faktycznie występuje- nie słychać czasem co kto mówi..poza tym nie ma się do czego przyczepić! Narciarzyki fajne :)

Pozdrawiam :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości