problem z dżwiękiem
Witam,mam od pewnego czasu dziwny problem. Mianowicie gdy odtwarzam klip w projekcie,jest coś nie tak z dżwiękiem (dziwne szumy i zniekształcenia) problem nie dotyczy wszystkich dżwięków,nie które brzmią normalnie,wydaje mi sie ze to nie wina żadnych ustawień bo nic nie przestawiałem.wie ktoś o co może chodzić? Po wyrenderowaniu tez jest zryty dżwięk.nad projektem siedze już 2 miesiące i do tej pory było wszystko git,reinstalacja nic nie pomogła:(
Odpowiedz
A nie odinstalowałeś może kodeków? a może Ci ich brakuje?
Odpowiedz
(06-01-2011, 21:54)Cuma napisał(a):  A nie odinstalowałeś może kodeków? a może Ci ich brakuje?

nie kodeków nie instalowałem,nie mam pojęcia gdzie może leżeć przyczyna.
Dziwne jest to że gdy wrzucam na ten zryty dżwięk jakiś filtr, a póżniej od razu ten filtr usuwam to na jakiś czas dżwięk sie naprawia,przynajmniej do następnego odpalenia projektu.co to za anomalia? te nie działające dżwięki to są orginalne audio z filmu mp4
Odpowiedz
Z tym naprawiającym chwilowo filtrem nie wiem,a skoro nie instalowałeś kodeków,zrób to,są kodeki które się chajtają z Vegasem.
Odpowiedz
Miałem cały czas tylko quicktime 7 i do tej pory było wszystko ok tylko teraz dziwne rzeczy z dżwiękiem.
Przed chwilą odinstalowałem tego qicktime zainstalowałem ffshow,i jak na razie problem znikną, co za dziwactwooo:) dzięki za zainterosowanie moim przypadkiem.pozdro:)
Odpowiedz
FAK!! za bardzo sie pospieszyłem pisząc że problem zniknął,bo zniknął ale tylko na chwile,dalej mam te samą awarię.Hmm śmieszne jest to ze te klipy audio które w projekcie brzmią normalnie po wyrenderowaniu się sypią.A te które w projekcie są zepsute po wyrenderowaniu grają dobrze.czy to nie jest dziwne? mam nadzieję ze to kwestia jakichś ustawień...
Odpowiedz