Ciężki problem z Vegasem...
Cześć. Na początek dodam, że jestem już strasznie wkurzony, ponieważ męczę się z vegasem już dobre 2h i dalej mam to samo. Otóż wszystko było pięknie, gdy pewnego dnia klikam na vegas10.exe i nic się nie dzieje. Po prostu zero reakcji. Na chwile pojawia się klepsydra i znika, a vegas się nie odpala.. Szukałem już pomocy na necie. Robiłem tysiące reinstallów, wyczyszczałem rejestry, instalowałem inne wersje itp. ale ciągle jest jedno i to samo! Po prostu Vegas nie chce się włączyć, choć niedawno wszystko było "ok". Wiecie może w czym tkwi problem? Prosze pomóżcie, ponieważ potrzebuję ten program na teraz...
Odpowiedz
Piratom nie pomagam, ale za instaluj w innym folderze. Prawdopodobnie robiłeś update zcrackowanego vegasa do nowej wersji.
Odpowiedz
A skąd wiesz że jest piratem?

Cytat:męczę się z vegasem już dobre 2h
Ja męcze się z nim już kilkanaście dobrych miesięcy. Współczuję.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
(06-01-2011, 6:20)tidzu napisał(a):  Piratom nie pomagam, ale za instaluj w innym folderze. Prawdopodobnie robiłeś update zcrackowanego vegasa do nowej wersji.

Po pierwsze skąd wiesz, że mam piracką wersję? PROROK! :O
Po drugie nie crackowałem nigdy vegasa tylko wpisywałem serial.
Po trzecie próbowałem instalować w innym folderze na innym dysku i to nie pomogło.
Po czwarte nie robiłem update`a, tylko z niewiadomych przyczyn nagle przestał działać..
Po piąte problem ten pojawia się tylko z wersją 10.0
Odpowiedz
Po pierwsze jeśli sytuacja trwa już jakiś czas a masz legalnego Vegasa to przysługuje Ci DARMOWY i NIEOGRANICZONY support producenta i tam przede wszystkim powinieneś się zgłosić. Jeśli kupowałeś w Polsce, powinno Ci pomóc KSK.
W jednym i drugim przypadku jeśli masz problemy z uzyskaniem pomocy mogę interweniować, oczywiście musiałbyś mi podać jako jaki użytkownik jesteś zarejestrowany u producenta.

Po drugiem sprawdź dobrze swój system na obecność wirusów i koni trojańskich różnymi narzędziami.

Możesz przeinstalować .NET, być może tu leży problem.

Podaj jaką masz wersję Vegasa - wersja i build.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
.NET - jestem zielony, co to jest i jak to przeinstalować? :)
Vegas Pro 10.0 nie zależnie czy jest to 10.0a, b, c czy d. We wszystkich jest to samo. build nie wiem jak sprawdzić, bo nawet nie pokazuje mi się to okno włączającego Vegasa :/
Odpowiedz
Hmmm ja tam już nie wiem jak to jest z tymi prorokami. Może jednak niektórzy mają zdolności. No nie ważne.
W paneli sterowania w Dodaj/usun programy znadziesz .NET Framework w roznych wersjach. Odinstaluj wersje 3, 3,5 i 4 i zainstaluj jeszcze raz wersję 4. Znajdziesz ją na stronie Microsoftu.
Potem pościągaj wszystkie łaty. Być może będzie trzeba też przeinstalować Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable Package albo 2008, nie pamiętam co tam Vegas potrzebuje a nie chce mi się sięgać do pudełka. Też na stronie MS.
I łaty.

Odpowiedz
Zrobiłem co napisałeś, ale dalej nie działa.. :|
Odpowiedz
Jesteś pewien, że masz sprawny system, nie masz wirusów itd.? Usunąłeś wszystkie śmieci po poprzednich instalacjach?
Pisałeś do supportu w tej sprawie?

Odpowiedz
System chyba działa sprawnie. Ponieważ jak Windows Defender mi skanuje komputer raz na jakiś czas, nic nie wyszukuje. Śmieci powinny być usunięte. Ale jak nie masz innego pomysłu na naprawę, chyba do nich napiszę. A może coś Ci się jeszcze przypomni? :D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości