Problem z Avi
Mam Vegasa 10, wcześniej byłam posiadaczką 8. W starszej wersji wszystko pięknie, Avi bezproblemowo się otwierało.
Niestety w 10 wyskakuje komunikat, że plik nie może być otworzony. System ten sam, czyli Windows 7. Kodeki nie były odinstalowane.
Bardzo potrzebuję pomocy i dodam, że skorzystałam z opcji szukania na forum i znalazłam podobny temat, jednak nic to nie dało.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Kodeków nie masz. Wrzuć jeszcze to, co się pokaże po kliknięciu na DETALIS
Odpowiedz
Chyba nie mam zainstalowanych jakichś konkretnych kodeków, bo przy 8 zainstalowałam ffdshow.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Bardzo dziękuję za brak jakiejkolwiek pomocy. -.-
Odpowiedz
(05-24-2011, 13:34)Lolcze napisał(a):  Bardzo dziękuję za brak jakiejkolwiek pomocy. -.-

Przecież tidzu Ci pomógł.

Na screenie pisze jak byk BŁĄD PRZY OTWIERANIU KODEKA. Do korzystania z anglojęzycznego oprogramowania jakieś podstawy angielskiego powinno się posiadać.
Odpowiedz
(05-24-2011, 16:32)nikares napisał(a):  
(05-24-2011, 13:34)Lolcze napisał(a):  Bardzo dziękuję za brak jakiejkolwiek pomocy. -.-

Przecież tidzu Ci pomógł.

Na screenie pisze jak byk BŁĄD PRZY OTWIERANIU KODEKA. Do korzystania z anglojęzycznego oprogramowania jakieś podstawy angielskiego powinno się posiadać.

Znam angielski, więc nie zarzucaj mi nie znajomości tego języka. I jak byk napisałam czy chodzi o jakiś konkretny kodek. Fakt, nie zadałam pytania jak mam dowiedzieć się jakiego kodeka mam szukać, bo ostatnio jeszcze zainstalowałam Vegasa 9(trial) i z avi nie było problemów.
Odpowiedz
Na podstawie czego mamy stwierdzić jakiego kodeka Ci brakuje? Równie dobrze można wróżyć z fusów. Zainstaluj MediaInfo i zobacz, jaki kodek był użyty w tym nieotwierającym się AVI.
Odpowiedz
Zoabacz czy masz zainstalowany Qiuck time i kodeka quick time alternative
Odpowiedz
Mam Quick Time'a. :)
@Pinto - tak jak zasugerowałeś użyłam MediaInfo, i podobno mam zainstalowanego odpowiedniego kodeka.
Odpowiedz
Ale MediaInfo informuje jakiego kodeka potrzebujesz, a nie jakiego masz zainstalowanego :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości