Wypalenie płyty bez renderowania
Witam wszystkich. Jestem nowym użytkownikiem tego forum.

Moje pytanie brzmi, czy da się wypalić gotowy projekt na płytę DVD bez jednoczesnego renderowania do pliku bo program to robi za każdym razem przed zapisem na płytę?
( Vegas Movie Studio HD Platinum - trial)
Chodzi mi tutaj o czas który jest poświęcony na renderowanie a dopiero później następuje proces związany z samą akcją zapisu na płycie. Czy można to ustawić gdzieś w opcjach programu.
Byłbym wdzięczny za uzyskaną pomoc.

Pozdrawiam
Mirosław Bernasiuk
Odpowiedz
Pytanie w rodzaju: czy da się zbudować dom bez budowania?
Odpowiedz
(05-17-2011, 11:43)Pinto napisał(a):  Pytanie w rodzaju: czy da się zbudować dom bez budowania?

Czyli rozumiem, że się nie da.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Rozumiem, że korzystasz z DVD Architecta.
Nie da się, ale jakby się nawet dało, to ciekaw jestem jaka byłaby jakość płyty, jeśli nagrywarka co raz wznawiałaby nagrywanie.
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
No ale żeby nagrywać, to trzeba najpierw renderować :)
Odpowiedz
Oczywiście, że trzeba :), niemniej jednak z tego co zrozumiałem, Mirkowi chodzi o coś takiego, żeby program renderowany materiał palił bezpośrednio na DVD, zamiast najpierw go zapisywać na dysku.
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
(05-17-2011, 19:17)vm-rexor napisał(a):  Oczywiście, że trzeba :), niemniej jednak z tego co zrozumiałem, Mirkowi chodzi o coś takiego, żeby program renderowany materiał palił bezpośrednio na DVD, zamiast najpierw go zapisywać na dysku.

Tak właśnie o to mi dokładnie chodzi. A na dysku wcale nie musi zapisywać. Najpierw ma palić płytkę a dysk HD niech sobie daruje. Wystarczy mi zapisany projekt w Vegas.

Pozdrawiam
Mirek
Odpowiedz