Pls help
Witam wszystkich,zwracam sie do Was proszac o pomoc odnosnie dwoch problemow bo wierze ze szybko je rozwiazecie:)

-gdzie mam ustawic w opcjach zeby nowo dodany film na os czasu juz odrazu byl odseparowywany od pliku audio zebym za kazdym razem jak cos nowego wrzuce nie musial naciskac S i robic to recznie?

-gdzie mam ustawic zeby podglad projektu byl odtwarzany tylko w jednej wartosci np:good auto,wiem gdzie sie to ustawia ale po jakims czasie opcje wariuja i szybko sie zmieniaja w trakcjie ogladania np;z good auto na draft half potem na previu full i za chwile na cos znowu innego.

Z gory dzieki
Odpowiedz
1. Co ma wspólnego split (S), czyli cięcie klipów, z rozdzielaniem video i audio?
2. Jakość podglądu jest dostosowywana dynamicznie - jeśli komputer wydala, to podgląd odbywa się w ustawionej jakości.
Odpowiedz
Sorka moja pomylka,oczywiscie chodzilo mi o U a nie S,odnosnie 1szego to wczesniej mialem zainstalowanego Vegasa przed reinstalka systemu i dzialal podglad caly czas na tej wartosci ktora sam ustawilem a teraz sama automatycznie sie zmienia dlatego pytam
Odpowiedz
Ignore Event Grouping Ctrl+Shift+U
Odpowiedz
Dzieki:)
Odpowiedz
(05-16-2011, 15:59)Odin napisał(a):  Dzieki:)

Witam,
Mam pytanie jak zrobic efekt jak jest w calym tym filmie-przejscie miedzy scenami?

https://m.youtube.com/watch?v=xUx-fOGoZ38

Dzieki.
Odpowiedz
(11-26-2016, 12:47)Odin napisał(a):  
(05-16-2011, 15:59)Odin napisał(a):  Dzieki:)

Witam,
Mam pytanie jak zrobic efekt jak jest w calym tym filmie-przejscie miedzy scenami?

https://m.youtube.com/watch?v=xUx-fOGoZ38

Dzieki.

Chyba powinieneś założyć osobny temat, a nie przyklejać się to starego sprzed kilku lat.
Takie przejścia robi się nagrywając szybkie panoramowanie. Możesz to nagrać razem z ujęciem. Na końcu ujęcia przekręcasz kamerę w którymś kierunku i masz. Ale to jest ryzykowne, bo możesz czegoś wartościowego nie nagrać przy filmowaniu czegoś na żywioł. Jeśli nagrywanie jest ściśle ze scenariuszem, to można sobie na to pozwolić.
Lepiej jest nagrywać materiał osobno. A do takiego przejścia dograć takie właśnie panoramowanie. Potem dobrze to zmontować.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości