mocny a przycina
Witam posiadam kompa i7 quad,dwa dyski połączone w raid razem 2 TB, karta gtx 470 ,9GB ramu .Kamerka którą filmuje to SONY AX 2000E(AVCHD) .Obrazek jaki robię to najczęściej full hd. Problem polega na tym że przy obróbce full hd na podglądzie z timline lekko przycina mi obraz (nie dużo ale jednak)co bardzo utrudnia pracę .Nie wiem jaka to przyczyna czy za malo ramu ? czy to może dyski ?czy karta .Może ktoś mam podobny problem ? Proszę o pomoc.Pozdrawiam Mariusz
Odpowiedz
Jakie dyski, jaki vegas, jaki procesor, jaka płyta główna, jakie ramy? Napisz dokładnie wersję/model i producenta podzespołów. Napisz też, w jakiej wersji system oraz ilubitowy program.
Odpowiedz
Druga kwestia to jakie efekty (i ile) są nałożone na montowany materiał, bo Vegas chyba do tej pory podczas edycji materiału niechętnie wybiega poza 1 rdzeń. Czy to samo się dzieje (przycinki) jak podglądany fragment jest już zbuforowany w RAM?
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
INTEL i 7 quad 2,6 g /dyski
SAMSUNG F3 1TB 7200RPM 32MB 2x1 T połączone w raid,pamięć 9 ram CORSAIR 1333 Mhz, System WIDOWS 7 64 BIT oryginalny ,Karta ASUS GF 470 1280 MB 1280 MB DDR 5, VEGAS PRO 10 oryginalny .Przycina tylko na podglądzie na żywo przy obróbce po przeliczeniu film jest ok ale podczas pracy przeszkadza .Wydaje mi sie że to chyba karta za słaba .Do full hd powinno być chyba coś z quad .

Odpowiedz
Karta nie ma tu nic do rzeczy. Przycina, bo podgląd od zawsze jest niedopracowany.
Odpowiedz
Zmniejsz jakość na preview i tak pracuj normalnie, jak będziesz potrzebował coś podejrzeć to renderuj do ramu na best. To chyba Cię zadowoli.
Odpowiedz
Dziwne jest to że pracuje na preview auto jak wezmę na best przechodzi automatycznie na preview auto ale i tak przycina to jest dziwne .Przy wstawianiu w takt muzyki nie da się tak idealnie wstrzelić w obraz i w takt to przeszkadza !?[/u]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości