Yamaha R6 & Honda Fireblade
Krótki film o motocyklach, Yamaha R6 i Honda CBR 900.

Jestem autorem muzyki oraz wszystkich ujęć poza dwoma które filmował znajomy

Odpowiedz
Nooo kazoacko ;) Elegancki filmik i moto w sumie też, duża jest różnica między R6 a tą cebrą??
Odpowiedz
No naprawdę nieźle! dobry montaż, najbardziej podobało mi ujęcie od 0:31 super. gratulacje :D
Odpowiedz
Genialny filmik, 15/10 :) Zastrzezeń nie mam w ogóle, natomiast mam kilka pytań... filmik montowałeś w Sony Vegas czy innym programie? Ręcznie ustawiałeś korektor kolorów czy użyłeś jakiegoś filtra? Można znać model kamery? Oprócz statywu używałeś steadycam'u? Genialne ujęcia, świetne cięcia montażowe i klimatyczna muzyka :) Oby więcej takich filmików pojawiało się na tym forum :)

PS... właśnie obejrzałem filmik Honda Civic... ja pier*dolę mistrzostwo świata :) Dawno nie widziałem tak klimatycznych pokazówek :) Wielki szacun dla Ciebie. Jeteś profesjonalistą :)
Odpowiedz
Dzięki :) Do montażu użyłem Sony Vegas Movie Studio 10 ;) Teraz pracuję na Vegas Pro 10 (demo) i widzę, że już bym wiele zmienił dzięki jego możliwościom. Do obróbki kolorów używam pluginów Vegasa z manualnymi ustawieniami, bez presetów. Do ujęć w locie użyłem statywu z przyssawką przymocowanego do karoserii samochodu, pozostałe za pomocą zwykłego tripoda ;)

Co do różnic między R6 a CBR900 to przede wszystkim masa. R6 jest lżejsza o kilka ładnych kilogramów co czuć, co do osiągów to do 200km\h przyspieszają bardzo podobnie przy czym 900RR nieco szybciej ;) Osobiście od 4 lat jeżdżę RRką z filmu która stoi w garażu i nie mam zamiaru zmieniać :)

PozdRR
Odpowiedz
naprawdę świetna robota z tym filmem
Odpowiedz