Vegas 10d
Ze strony Sony można już pobrać wersje 10d Vegasa.
Z nowości
- kolejne dodatki związane z 3D, m.in. obsługa formatów MVC i MPO, oraz możliwość wypalenia Blu-ray 3D z timeline'u
- obsługa plików HDCAM SR
- dodano obsługę do niektórych typów XDCAM
- dopalanie renderingu avchd także przez karty AMD
- poprawiono sporo błędów, głównie związanych z obsługą pluginów OFX
Pełna lista dostępna jest oczywiście na stronie Sony Creative Software tutaj: http://sony-884.vo.llnwd.net/dspcdn/rele...me_enu.htm

Paru rzeczy niestety nie poprawiono.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Już po aktualizacji ;d. Jedna rzecz mnie interesuje:
Przy Nvidi jest napisane:
Cytat:GPU-accelerated AVC rendering
A dla kart amd:
Cytat:OpenCL GPU-accelerated rendering
Wygląda na to, że dzięki radeonom możemy renderować przez ATI Stream nie tylko AVC?
Odpowiedz
Czy poprawiono idiotyczną cechę, nazwałbym vegasocentryczną, która nakazuje instalować wtyczki OFX w katalogu Vegasa, bo inaczej nie będą widoczne?
Odpowiedz
Ja dziękuję.. ;p Jestem użytkownikiem wersji 9.0 pro a i na razie nie zmieniam. Póki w nich nie zaczną się prawdziwe zmiany,iż na wyszukanych detalach nie pracuję .
Odpowiedz
@Pinto - instalowałem ostatnio kolejnego Vegasa i betę nowego pluginu BlueFX do napisów, oczywiście OFX. Szczerze mówiąc nie wskazywałem mu specjalnie katalogu Vegasa - jest widoczny we wszystkich moich Vegasach.
Wydaje mi się, że nie do końca jest to wina Vegasa a instalatora wtyczki. Może też być tak - że być może dotyczy to Win7 64. W domu wszystkie próby robie na XP32 i ma do dypsozycji różne wydania Vegasa, w pracy mam 7 64 bit ale tylko Studio 10 "służbowe" i nie bardzo mogę robić eksperymenty.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości