Pytanie
Siema

Mam pytanie znaczy 3 :D

1.Co to jest ?
2.Do czego służy?
3.Jak się to ustawia i jak się tym posługiwać?

Chodzi mi o te linie na osi video

Pozdro.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Siema chłopie oglądam cię na youtube i już ci wyjaśniam o co biega z tymi liniami.

Ta niebieska to linia głośności danego toru, kiedy masz aktywny dany tor i wciśniesz kombinację klawiszy Shift + V pokarze ci się właśnie taka linia. Klikając na nią dwukrotnie możesz regulować punkty i w zależności od tego czy przeciągniesz go bardziej w górę czy w dół pod podgłośnisz bądź zciszysz audio. Używa się tego gry dźwięk jest przesterowany i trzeba trochę zmienić głośność aby "nic nie pierdziało" Jest tam kilka takich linii jest również jedna od balansu dźwięku. Podobnie to działa w przypadku toru z filmem pokombinuj trochę to załapiesz o co chodzi.
Odpowiedz
Dzięki tak myślałem że to będzie od poziomu głośności i video ale nie miałem pojęcia czym się to odpala muszę pokombinować z tym trochę zawsze się czegoś nowego naucze.

Dzięki za Odpowiedź.
Pozdro !
Odpowiedz
Chciałem założyć nowy wątek ale nie dałem rady, więc napisze w tym.Na sam początek-jestem zielony w temacie, program używam dopiero 2 dni, zapoznaje się co i jak.Mam pytanie czy da się ściągnąć sony vegas odrazu z licencją? Czy jestem skazany na zakupienie tego programu? Dzięki.
Odpowiedz
Pomyliłeś fora.
Odpowiedz
Dlaczego? Poprostu pytam się bo nic nie wiem o tym programie dlatego proszę o odpowiedź na moje pytania.
Odpowiedz
Chyba nie myślisz, że ktoś tutaj pomoże w piraceniu Vegasa. Dociera?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości