Zaznaczanie w oknie trimer
Czy jest możliwe zaznaczanie w oknie trimer fragmentu materiału który chcemy przenieść na oś czasu skrótami klawiszowymi tak jak to jest np w A.Premiere czy w Ediusie gdzie najeżdżamy kursorem na początek wybranego fragmentu zaznaczamy IN ,a następnie na kursor przesuwamy na koniec i wciskamy OUT i przenosimy zaznaczony materiał na wybrane miejsce.
Odpowiedz
Przecież jak najeżdżasz kursorem na przyciski, to się pokazują skróty...
Odpowiedz
(05-01-2011, 12:44)Ciekawskodociekliwy napisał(a):  Czy jest możliwe zaznaczanie w oknie trimer fragmentu materiału który chcemy przenieść na oś czasu skrótami klawiszowymi tak jak to jest np w A.Premiere czy w Ediusie gdzie najeżdżamy kursorem na początek wybranego fragmentu zaznaczamy IN ,a następnie na kursor przesuwamy na koniec i wciskamy OUT i przenosimy zaznaczony materiał na wybrane miejsce.

Tak jak napisałeś naciskasz "i" i "o" i masz zaznaczone. :)
Odpowiedz
(05-01-2011, 12:59)Pinto napisał(a):  Przecież jak najeżdżasz kursorem na przyciski, to się pokazują skróty...

Tak pokazują się skróty ;Page Up czyli cofnąć oraz Page Down- przesunąć do przodu.
Mnie rozchodzi się o tzw Loop Region czyli zaznaczenie wybranego fragmentu dwoma żółtymi trójkątami i podświetlenie go na na niebiesko. Dla mnie nie jest to zbyt wygodne w użyciu narzędzie bo muszę operować myszą
(05-01-2011, 14:26)Art-BI napisał(a):  Tak jak napisałeś naciskasz "i" i "o" i masz zaznaczone. :)
------------------------------------------------------------------
Serdeczne dzięki , oto właśnie mi chodziło
Dotychczas edytowałem w oparciu o KURS SONY VEGAS -wydanym przez STREFĘ KURSÓW. Nie polecam tego tutorialu . szkoda czasu i pieniędzy
Odpowiedz
Albo "[" i "]"
Odpowiedz