Podpisywanie
Elo powie mi ktoś jak podpisać obrazy w sony vegas 7 tak jak na tym filmiku

i jak zrobić to od 9 sec
Odpowiedz
Wystarczy stworzyć tekst, ustawić mu przeźroczyste tło i ustawić je nad klipem. Żeby stworzyć tekst musisz kliknąć na Media Generators i tam masz tła i teksty albo prawy Insert Text Media.
A to od 9 sekundy to zwykły efekt który się kończy, to znajdziesz w Video FX i tam se poszukaj tego konkretnego :)
Odpowiedz
a mógłbyś mi powiedzieć albo jakis poradnik stym video jak to zrobić dokładniej ;P
Odpowiedz
Lewy, żeby zrealizować cel, trzeba też umieć trochę pokminić i nie bać się próbować. A sprawa jest bardzo prosta, wrzuć Twój film (ten który chcesz podpisać) na drugą w kolejności ścieżkę video, tzn. tak by ścieżka video wyżej (nad tym wrzuconym filmem była wolna). Następnie wchodzisz do zakładki MEDIA GENERATORS i odszukujesz (poszukaj) opcję TEXT i potem DEFAULT TEXT i wrzuć go na tę wolną ścieżkę wyżej (przeciągnij ten obrazek na ścieżkę). Jak to zrobisz, możesz napisać co ci się podoba np. "poradnik stym video" i będzie się to wyświetlać na filmie tak jak w twoim przykładzie. Teraz czytaj uważnie.. będziesz potrzebować użyć opcji Pan/Crop [to taki kwadracik na końcu sampla na ścieżce viedo] gdzie będziesz musiał swój napis "wykadrować".. Tu musisz użyć własnej wyobraźni...

Tak jak mówię, nie bój się próbować, i kombinować, z tym co ci napisałem wyżej powinieneś już dać sobie po kilku próbach radę...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości