Program do przechwytywania naciskanych klawiszy.
Witam, chcę stworzyć tutorial z gry Counter-Strike i potrzebny mi do tego jest program oraz jakaś, nie wiem wtyczka do Vegas Pro 10.

Program powinien nagrywać i zapisywać czasy naciskania danych klawiszy w czasie gry. Najlepiej bezpośrednio z dema w Counter-Strike.

Wtyczka, chciałbym, aby dodawała do filmu efekt podobny do tego na tym filmiku:

Potrzebuję klawisze WSAD, kółko od myszki (przwijanie), ruchy myszy prawo/lewo, Spację oraz CTRL.
Lol, to nie wtyczka do vegasa, a jakiś zintegrowany plugin do programu, którym będziesz nagrywać ekran.
Nie wiem co to jest, lecz ważne żeby było i działało. Wiem że istnieje taki program, lecz nie znam jego nazwy, kolega kiedyś nagrywał, ale zapomniał jak się nazywa ten program. Video nagrywam FULL Frapsem.
odświeżam...
Bardzo mnie ciekawi, na jakiej podstawie wydumałeś, że jest potrzebna wtyczka do Vegasa, a nie do programu, którym zrzucasz obraz. Pomyliłeś fora, lepiej spytaj się autora filmu.
soQl, jesteś pewien że to przechwytywane klawisze? Może autor filmu po prostu sprytnie zaanimował grafiki, w takim sensie że przygotował takie obrazki, które potem w razie potrzeby wyświetla, i omawia to co chce...ja bym przynajmniej tak zrobił. Może jest to praca "na około" ale nad wszystkim masz kontrolę :)

p.s oglądałem twój przykład jeszcze raz i zauważyłem, że w trakcie jednego 'nagrania' te klawisze są wtedy gdy coś tam omawia, ale chwilę potem gdy pokazuje nie wiem co to, 'trick' w normalnym tempie to animacja klawiszy znika..myślę że to bardziej potwierdza moją teorię..
Ręczna robota i tyle.
[Obrazek: n13.gif]
Kolega miał kiedyś taki program, a na pomysł obróbki ręcznej wpadłem miesiąc temu...
Ok, postanowiłem zrobić to za pomocą zwykłych obrazków. Temat do zamknięcia.