Krótki edit na desce
Krótki edit z dwóch dni jazdy na desce.

Odpowiedz
7/10 ogólnie filmik wypadł fajnie, podkład ciekawy, zdjęcia też, może ten co jeździł na desce nie robił niczego specjalnego z tą deską ale jest ok. Montaż mi się podoba, jednak do tego podkładu zastosowałbym efekt przyspieszenia ze spowolnieniem (taki mix) niby bit jest wolny jednak ma szybkie wstawki (nie wiem jak to dokłądnie nazwać ;p) tak więc powiedzmy przyspieszone nieco ujęcie wykonywanego tricku (albo nawet w normalnym tempie) a końcówka spowolniona. Ciekaw jestem jakby to wyszło. Proponowałbym też jeszcze bardziej różnorodne kąty filmowania, osoba jedzie na desce, plan pełny, nastepnie skacze i nastepuje zbliżeni (na deskę, nogi i rampę).
Odpowiedz
Podejrzewam że robiący tricki filmował sam siebie, wiec jest nieźle :) Podobają mi sie niektóre ujęcia kamery.. mają w sobie coś takiego, co dobrze oddaje klimacik takiego skateparku.. Ta kanciatość :) Do podkładu muzycznego się nie przyczepiam, do filmu i tematyki jest ok :) Ale i tak nie mój klimat :P
Odpowiedz
Ogólnie wyszło dosyc' fajnie.Ciekawie zmontowane. Brakuje tylko tak jak pisze kolega wyżej, ciekawszych ujęc'.Np.kładziesz kamerkę na deskę i ją powoli pchasz ręką kamerując lub jakieś zbliżenia na kółka itd. I później przy montażu robisz wstawki.
POZDROWIONKA ;)
Odpowiedz
Ogólnie to ja kręciłem i ja jeździłem ;P Ustawiałem kamerę na swój sposób i kazałem kumplom tylko klikać REC :D Dzięki za pomysły na następny edit :D Jak nagram tylko więcej materiału to skorzystam z waszych rad i podniosę poziom tricków bo to było takie czillowe jeżdżenie.
Odpowiedz
Również jeżdżę na deskorolce. Świetny skatepark. Co do filmu to fajne zajawkowe demko jest lekka zajawka. Widać trochę efektów. Ogólnie spoko.
Odpowiedz