końcówka intra przezroczysta...
Witam mam problem ponieważ w intrze mam tak że w końcówce intra przechodzi gwiazda i zaraz po niej jest przezroczyste tło i jak zrobić by zamiast tego czarnego tła bo zmiana na screen zmienia całe intro na prześwitujące a mi chodzi by podczas przechodzenia tej gwiazdy od razu pokazał się filmik a tak się nie dzieje albo dopiero dzieje sie tak gdy się kończy intro albo filmik pojawia się wtedy gdy gwiazda przelatuje próbowałem wielu stylów ale ani cut ani screen ani inne nie pomagają co mam zrobić mam nadzieje że dobrze wyjaśniłem bo trudno to opisać
Odpowiedz
Ścieżka 1: Intro
Ścieżka 2: Filmik
Filmik ustaw tak żeby jego początek był w tym momencie gdzie gwiazdka i tyle...
Odpowiedz
to tak też bym zrobił tylko słuchaj gwiazda odkrywa czarny ekran a czarny ekran to przejrzystość której vegas nie czyta a filmik mam pod intrem i teraz pytanie jak zrobić by gwiazda nie odkrywała czarnego tła tylko od razu filmik ?
Odpowiedz
Powinny być wypier.alane z urzędu takie wypociny. Interpunkcji nie uczyli w szkole?
Odpowiedz
jeśli dla ciebie najważniejsza jest interpunkcja a nie pomoc to może jakieś studia humanistyczne hmm ? A po drugie to jest topic by pomóc a nie czepiać. Więc tylko robisz spam !!! A co do tej gwiazdy i przezroczystości to macie tutaj może pomożecie.
Odpowiedz
Jak chcesz pomocy, to najpierw napisz porządnie, bo mdłości biorą od czytania. Jeszcze napisz, że dysleksję i dysortografię masz.
Odpowiedz
(04-28-2011, 15:28)Pinto napisał(a):  Jak chcesz pomocy, to najpierw napisz porządnie, bo mdłości biorą od czytania. Jeszcze napisz, że dysleksję i dysortografię masz.

Oki specjalnie dla ciebie specu wyjaśniam. Chodzi mi żeby po przejechaniu gwiazdy ukazał się 2 filmik na tej przezroczystości [czarne tło] wszystko jest ukazane na dodanym filmiku. Ogółem gwiazda ma odsłaniać 2 filmik a odsłania tylko przezroczyste tło [ czarne tło]
Odpowiedz
Mati, weź wiem co co ci chodzi ale ciężko mi na sucho pomóc coś wymyślić... może spróbuj maskę z tym kolorem zrobić na tym klipie z gwiazdką, chyba chroma keyer to było...
Odpowiedz
a gdzie to jest ? bo ja nie obczajam za bardzo o co ci chodzi ?
Odpowiedz
Spróbowałem zrobić prymitywny test.. wyszło mi cos takiego, to tęczowe tło to byłby twój filmik, a zółte i zielone to np. ta twoja gwiazda która się przesuwa/obraca i znikając ujawnia to co jest pod tym. zrobiłem to uzywajac chroma keyer w pluginach w video FX.. ale to wyszło prymitywnie ale na szybko, mysle ze gdybyś popracował mógłbyś osiągnąć zamierzony efekt.. mój sampel:
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości