Problem z efektem w Magic Bullet
Cześć. Otóż mam taki mały problem. Może jest on oczywisty, ale ja coś nie mogę skapować jednej rzeczy. Chodzi o plugin MagicBullet, a właściwie o jego efekty. Więc zacznę od początku.
1. Wstawiam jakiś napis i nasyłam na niego efekt MagicBullet:

[Obrazek: 9sb6yq.jpg]

2. Klikam Edit i wybieram w opcjach po prawej stronie interesujący mnie efekt. W tym przypadku jest to Chromatic Abberation.

[Obrazek: 2m3ocnq.jpg]

3. Po jakiś tam małych zmianach mam efekt:

[Obrazek: 24eqpf7.jpg]

I teraz pojawiają się pytania:
Jak zmieniać położenie tego efektu (np: bardziej w lewo, w prawo)
Jak ustawić czas efektu, tak jak robimy to z innymi efektami.

Pytanie to zadaje ogólnie do wszystkich efektów w MagicBullet, ponieważ nie ogarniam tam jak np: ustawić dany efekt na 1sekunde..
Jak wspomniałem pytanie może być banalne, ale ja niestety nie wiem.
Z góry dzięki za pomoc ;)
Odpowiedz
(04-27-2011, 15:42)Kondzix napisał(a):  Cześć. Otóż mam taki mały problem. Może jest on oczywisty, ale ja coś nie mogę skapować jednej rzeczy. Chodzi o plugin MagicBullet, a właściwie o jego efekty. Więc zacznę od początku.
1. Wstawiam jakiś napis i nasyłam na niego efekt MagicBullet:

[Obrazek: 9sb6yq.jpg]

2. Klikam Edit i wybieram w opcjach po prawej stronie interesujący mnie efekt. W tym przypadku jest to Chromatic Abberation.

[Obrazek: 2m3ocnq.jpg]

3. Po jakiś tam małych zmianach mam efekt:

[Obrazek: 24eqpf7.jpg]

I teraz pojawiają się pytania:
Jak zmieniać położenie tego efektu (np: bardziej w lewo, w prawo)
Jak ustawić czas efektu, tak jak robimy to z innymi efektami.

Pytanie to zadaje ogólnie do wszystkich efektów w MagicBullet, ponieważ nie ogarniam tam jak np: ustawić dany efekt na 1sekunde..
Jak wspomniałem pytanie może być banalne, ale ja niestety nie wiem.
Z góry dzięki za pomoc ;)

Wstawiasz dwa takie same napisy, jeden z efektem, drugi bez efektu i łączysz je na ostro czy jak tam chcesz i masz efekt zniknięcia "efektu" w napisie. Zakumałeś, bo trochę to ciężko wyjaśnić, ponieważ jest strasznie banalne i proste.
Odpowiedz