Youtube i Sony Vegas (FragMovie)
Witam,
mam male pytanko dotyczace formatu na YouTube
Po nagraniu filmikow Frapsem, waza one 4 gb jeden filmik, zalozmy ze juz je obrobilem w SV dodalem dzwieki rendery itp.

Teraz pytanie w jakim do jakiego formatu je skompresowac nie tracac na jakosci i zeby mozna je bylo wyswietlac na YT w jakosci HD (720p).

Sciagajac filmiki z YT w jakosci HD nagrane frapsem za pomoca Download internet manager, otrzymuje format MP4, jakosc jest taka sama jak te co mam nagrane frapsem.

Wiec jaki format, zeby zachowac jakosc i zmniejszyc rozmiar ?

Pozdrawiam FragMowiczow :)

Chce jakosc jak na tym filmiku, ogladajac go oczywiscie w HD 720p :)
http://www.youtube.com/user/eafvgereag#p...uBZQyg4Sz4
Odpowiedz
(04-25-2011, 16:49)b0r3k napisał(a):  Witam,
mam male pytanko dotyczace formatu na YouTube
Po nagraniu filmikow Frapsem, waza one 4 gb jeden filmik, zalozmy ze juz je obrobilem w SV dodalem dzwieki rendery itp.

Teraz pytanie w jakim do jakiego formatu je skompresowac nie tracac na jakosci i zeby mozna je bylo wyswietlac na YT w jakosci HD (720p).

Sciagajac filmiki z YT w jakosci HD nagrane frapsem za pomoca Download internet manager, otrzymuje format MP4, jakosc jest taka sama jak te co mam nagrane frapsem.

Wiec jaki format, zeby zachowac jakosc i zmniejszyc rozmiar ?

Pozdrawiam FragMowiczow :)

Chce jakosc jak na tym filmiku, ogladajac go oczywiscie w HD 720p :)
http://www.youtube.com/user/eafvgereag#p...uBZQyg4Sz4

Ludziska !!! Ten p.... "FRAPS" nie ma kompresora i robi zrzuty "UNCOMRESSED" (czy jakoś tak bo się wściekłem) czyli "bezkomprsyjne" ! Po za tym jak już pisałem wcześniej, program ten przyprawia o ból głowy Was i mnie. Zostawcie to (FRAPS'a) złomowisko na zawsze albo używajcie czegoś innego.

Pozdrawiam.

SONY Vegas Pro 13.0, HP Workstation z200 ...

Odpowiedz