Animacja "STOP Kłusownictwu"
To moja pierwsza animacja tego typu, wykonana w 2,5 godziny.

pozdrawiam
Odpowiedz
trochę za mały klat-każ bo nie ma płynności ale i tak jestem pełen podziwy że chciało ci się robić animacje poklatkową i to całkiem niezłą pomijając płynność
Odpowiedz
O rany, masa pracy przy tym była. A ten ostatni obrazek to też Twoje autorskie nagranie?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
(04-23-2011, 11:49)Bunch napisał(a):  O rany, masa pracy przy tym była. A ten ostatni obrazek to też Twoje autorskie nagranie?

Tak te nagrania są moje,
nagrałem je gdy nasz klub miłośników samochodów terenowych tyczył trasę rajdu przeprawowego. Dzik został znaleziony w wąwozie złapany we wnyk, nasza akcja natychmiast została wstrzymana i wszyscy myśleliśmy jak tutaj pomóc. Patrzyliśmy jak stworzenie się męczy i nie mogliśmy nic zrobić. Mimo usilnych starań, wielu telefonów po leśniczych, weterynarzach nie udało się uwolnić zwierzęcia, bo nikomu się nie chciało przyjechać z racji niedzieli, zdziwił mnie bardzo brak karabinu Palmera w naszej okolicy(karabin na strzałki do chwilowego usypiania zwierząt). W międzyczasie do dzika podbiega jej młode, mimo tego, że boi się ludzi cały czas było blisko cierpiącej matki. Ostatecznie przyjechał leśniczy z dwójką myśliwych i zadecydował, że trzeba zwierzęta zabić. Powód? u lochy stwierdzono martwice racicy, a warchlak nie mógłby przeżyć bez matki 2 tydogni.
Zwierzęta zostały na miejscu wypatroszone i przeznaczone do skupu.

Przyznam, że wtedy zalała mnie krew i wiedziałem, że coś z tymi nagraniami trzeba zrobić, by nie zostawić tego bez echa.
Mam półgodziny materiału tego dramatu na dysku, trochę zbyt drastyczne, żeby wszystko opublikować.

Do cholery jak można takie rzeczy robić, przecież to jak traktujemy zwierzęta pokazuje jakimi jesteśmy ludźmi.

Pozdrawiam
(04-23-2011, 11:49)Bunch napisał(a):  O rany, masa pracy przy tym była. A ten ostatni obrazek to też Twoje autorskie nagranie?

Pomysł był czysto spontaniczny i robiony w strasznym pośpiechu, by zdążyć go wysłać na jakiś konkurs ekologiczny, o którym przypomniałem sobie dość późno.

Jak na 2,5 godziny trochę, pracy było. Tak jak mówi @bobik243 - mało klatek, na więcej już niestety nie miałem czasu. Na pewno można było to jeszcze dopracować, ale jak na króliczka Origami, ludka z plasteliny i tło z podartej torby, wyszło nawet fajnie moim zdaniem.

Odpowiedz
nie kwestionuje że nie wyszło fajnie tylko że płynność można dopracować dla lepszego efektu
Odpowiedz
Wiesz, Alien. Brawa dla Was za taką decyzje. Są sprawy ważne i ważniejsze. Jak to zwykłem mawiać... jeśli nie będziemy pomagać, zmarnujemy swoje życie. Jeszcze raz wyrazy uznania. Nie znoszę cierpienia.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości