Moje filmy
To tak na poczatek udzialu w forum ;)

pozdro
Odpowiedz
Nawet fajne te twoje filmiki 4/5
Odpowiedz
Hmm. Co miały na celu filmiki? pokazać kunszt tancerzy czy być dziełem samym w sobie?
Powiem szczerze że to pierwsze filmiki jumpstyle'owe których nie musiałem przewijać, dobrze się oglądało. Co bym zmienił, pisałem to już kilkakrotnie przy okazji podobnych produkcji... momenty gdy tańczą, są dla widza nie siedzącego w tym stylu tak naprawdę nudne, to pasowałoby jakoś urozmaicić. Ciekawymi kadrami, montażem. Bardzo spodobał mi się bajer w drugim filmiku z literkami na początku latającymi. Mógłbyś podpowiedzieć jak coś podobnego zrobić?:)
Odpowiedz
napewno nie mialy na celu pokazania skaczacych ludzi z ktorych czesc moze sie smiac lecz "postepy(?)" jakie udaje mi sie robic w tym programie ;) Jest dzial nasze filmy wiec kazdy mmmoze sobie wrzucic co zmontowal w dowolnej tematyce ktora nie koliduje z regulaminem ;) Co do napisow to Adobe After Effects uzyty ;) Jesli chodzi o dobor kadrow to tylko z takiego punktu mialem wiec nie mialem zbytnio pola manewru :)

P.s musze oblukac co mozna robic w vegasie, bo program sam w sobie ma mnóstwo możliwości i nadal sie ucze czegoś nowego :) Peace
Odpowiedz