licencja wersji pro
Witam
Mam takie pytanie .
Jestem bardzo początkujący w świecie video .
w połowie maja mam w planach zrobić trochę większą produkcję do której przygotowuje się od jakiegoś czasu . Produkcja będzie na kilka kamer .
Sony Vegas ma opcję multicamera która byłaby mi bardzo pomocna .

I teraz jest pytanie o licencję . Film będzie dla mnie , dla scholi z festiwalu , prawdopodobnie wyląduje też na youtube czy innych takich serwisach , lub ma prywatnym serwerze ale z ogólnym dostępem .

Ja ani nikt inny na tym filmie zarabiać nie będzie .
To po prostu będzie moja nauka montażu dla mnie , oraz ciekawy (mam nadzieję ) film dla innych .

I czy dla tej produkcji potrzebuje mieć licencję ? (docelowo i tak pewnie kupię ale to za parę miesięcy ) .
Czy może mogę legalnie użyć np triala i nie bać się problemów prawnych ?

Odpowiedz
(04-21-2011, 10:15)michal001 napisał(a):  Witam
Mam takie pytanie .
Jestem bardzo początkujący w świecie video .
w połowie maja mam w planach zrobić trochę większą produkcję do której przygotowuje się od jakiegoś czasu . Produkcja będzie na kilka kamer .
Sony Vegas ma opcję multicamera która byłaby mi bardzo pomocna .

I teraz jest pytanie o licencję . Film będzie dla mnie , dla scholi z festiwalu , prawdopodobnie wyląduje też na youtube czy innych takich serwisach , lub ma prywatnym serwerze ale z ogólnym dostępem .

Ja ani nikt inny na tym filmie zarabiać nie będzie .
To po prostu będzie moja nauka montażu dla mnie , oraz ciekawy (mam nadzieję ) film dla innych .

I czy dla tej produkcji potrzebuje mieć licencję ? (docelowo i tak pewnie kupię ale to za parę miesięcy ) .
Czy może mogę legalnie użyć np triala i nie bać się problemów prawnych ?

Sorry ale pytanie jest dość irracjonalne, ponieważ po to są wersje Trial by je w pełni wykorzystać - no chyba, że mają ograniczenia bo i tak też się czasem zdarza. Powodzenia w produkcji.

Pozdrawiam.

SONY Vegas Pro 13.0, HP Workstation z200 ...

Odpowiedz